سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۸۵۵۶۳
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
سید محمد جواد موسوی زندانی سیاسی قبل از انقلاب درباره یکی از اتفاقات عجیب دوران زندان خود و هم بندی با با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خاطره ای را بیان نمود .

شعار سال :سید محمد جواد موسوی زندانی سیاسی قبل از انقلاب که به حبس ابد در رژیم گذشته محکوم شده بود از خاطرات زندان خود و شکنجه‌ها گفت. وی درباره یکی از اتفاقات عجیب دوران زندان خود گفت: «محمد‌رضا علی‌حسینی عباسی» در رژیم گذشته به علت ایجاد گروه ابوذر و مبارزه علیه رژیم پهلوی در شهر نهاوند دستگیر شد. خاطره جالبی را تعریف می‌کند که: او با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای هم‌بند بودم. یک روز سرباز به بند آمد تا مرا به اتاق بازجویی ببرد. به جای اینکه اسم کامل مرا صدا کند فقط نام حانوادگی مرا صدا کرد و گفت: علی‌حسینی کیه؟ آیت‌الله خامنه‌ای که در شناسنامه «سید علی حسینی» هستند، پاسخ دادند من هستم.

بازجو گفت: سریع پیراهنت را روی سرت بکش تا به اتاق بازجویی برویم. رهبر انقلاب به بازجویی رفت و شکنجه شد، اما بعد از مدتی مشخص شد فرد مورد نظری که باید بازجویی و شکنجه می‌شد، من بوده‌ام.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان،تاریخ انتشار:8بهمن 1397،کد خبر:6813070،www.yjc.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین