سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۸۶۳۷۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
سردار فتحی، رئیس مرکز انتظام پلیس پیشگیری ناجا گفت: چنانچه شرکت خدماتی از سگ به‌عنوان نگهبان در پاساژها استفاده کند، فاقد وجاهت است و پلیس در صورت اطلاع، برخورد لازم را خواهد داشت.رئیس مرکز انتظام پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه بیشترین مؤسسات حفاظتی و مراقبتی در شهر تهران فعالیت دارند، تصریح کرد: نظارت و کنترل بر این مؤسسات از طریق مرکز انتظام و با فرماندهی انتظامی هر استان صورت می گیرد.

شعار سال: رئیس مرکز انتظام پلیس پیشگیری ناجا گفت: چنانچه شرکت خدماتی از سگ به‌عنوان نگهبان در پاساژها استفاده کند، فاقد وجاهت است و پلیس در صورت اطلاع، برخورد لازم را خواهد داشت.

سردار سیروس فتحی درباره تعداد مؤسسات حفاظتی و مراقبتی فعال در کشور اظهار کرد: اکنون ۷۰۰ مؤسسه حفاظتی و مراقبتی دارای مجوز با حدود ۱۰۰ هزار نیرو در کشور فعال هستند.

رئیس مرکز انتظام پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه بیشترین مؤسسات حفاظتی و مراقبتی در شهر تهران فعالیت دارند، تصریح کرد: نظارت و کنترل بر این مؤسسات از طریق مرکز انتظام و با فرماندهی انتظامی هر استان صورت می گیرد.

وی افزود: مأموریتها و محدوده عملکرد برای مؤسسات حفاظتی و مراقبتی تعریف شده و بر همین اساس تجهیزات در اختیار نیروهای آن قرار می گیرد و نیروها نیز با توجه به آموزشها در محیط تعریف شده نگهبانی می کنند.

فتحی خاطرنشان کرد: نگهبانان ساده این مراکز برای حفاظت از محدوده خود از شوکر، باتوم و افشانه استفاده می کنند و نگهبانان فعال در سطوح بالاتر مانند بانک ها مجهز به سلاح گرم می شوند که دسته دوم شامل سه گروه بسیجیان آموزش دیده (ضابطان قضایی)، نیروهای مسلح بازنشسته و شاغلان شیف راحت نیروهای مسلح هستند و پس از گذراندن دورهای آموزشی، فعالیت می کنند.

رئیس مرکز انتظام پلیس پیشگیری ناجا درباره استفاده از بانوان نیز در این مراکز گفت: بر اساس نیازمندی و نیازسنجی از نیروهای خانم نیز در این مراکز و البته بیشتر در امور اداری استفاده می شود و شاید حدود یک درصد از شاغلان در این مراکز را بانوان تشکیل دهند.

فتحی در پاسخ به این سؤال که استفاده از سگ به عنوان نگهبان شب در پاساژها مجاز است یا خیر؟ گفت: در مراکزی که زیر نظر نیروی انتظامی فعال هستند چنین موردی وجود ندارد؛ چنانچه شرکت خدماتی این کار را انجام دهد، وجاهت خود را از دست می دهد و پلیس در صورت اطلاع، برخورد لازم را صورت می دهد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری دانا تاریخ انتشار 12بهمن 97، کدخبر: 1454651، www.dana.ir


اخبار مرتبط
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
0
0
منکه تا حالا ندیدم درب پاساژی گ بزارن
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین