سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۸۶۸۰۱
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۱
حجت الاسلام و المسلمین حیدر مصلحی در یادواره شهدای پایگاه های بسیج سمنان در مسجد حضرت ابوالفضل این شهر گفت: دشمنان با تحریم های اقتصادی درصدد کینه توزی علیه ملت ایران است که با درایت و توانمندی باید این توطئه ها را خنثی کرد.

شعارسال: حجت الاسلام و المسلمین حیدر مصلحی در یادواره شهدای پایگاه های بسیج سمنان در مسجد حضرت ابوالفضل این شهر گفت: دشمنان با تحریم های اقتصادی درصدد کینه توزی علیه ملت ایران است که با درایت و توانمندی باید این توطئه ها را خنثی کرد.

وی یادآور شد: تحریم های اقتصادی فتنه جدید و کینه استکبار جهانی علیه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی است.

جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا با بیان اینکه امنیت در کشور آسان به دست نیامده است تصریح کرد: وقتی سپاه پاسداران، سربازان آمریکایی را در خلیج فارس دستگیر کرد زمان زبونی استکبار جهانی بود.

جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا اضافه کرد: رهبر معظم‌ انقلاب چند وقت پیش اشاره کردند که آمریکا در حال سقوط است و این صحبت رهبری به هیچ عنوان شوخی نیست و عقبه علمی دارد و این فروپاشی به زودی به وقوع می پیوندد.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری صدا و سیما  ، تاریخ انتشار:14 بهمن 1397 ، کدخبر: 2345673،www.iribnews.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین