سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۸۷۶۰۰
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۷
اعضای شورای شهر تهران در صد و بیست و دومین جلسه خود کلیات ماده واحده لایحه "اساسنامه نمونه سازمان های وابسته به شهرداری تهران" را با ۱۶ رای موافق به تصویب رساندند.

شعار سال: در جریان تصویب این ماده محمد سالاری پیشنهاد داد تا تکالیف مصوبه تنبیهی سال ۸۹ هم به لایحه جدید اضافه شود که این پیشنهاد رای نیاورد.

محسن هاشمی در جریان تصویب این لایحه گفت: اینکه اکثر شرکت ها اساسنامه ندارند، این بوده که اگر برای وزارت کشور ارسال می‌شد، وزارت کشور با ایجاد آنها موافقت نمی‌کرد. ما اکنون شرکت هایی در شهرداری داریم که مصوب هستند، اما قانونی نیستند.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: در ۲۰ سال گذشته هیچ یک از شوراها نتوانستند وضعیت شرکت ها و سازمان های تابع شهرداری را ساماندهی کنند.

وی تأکید کرد: تعداد سازمان های شهرداری باید تا ۱۰ عدد کاهش یابد و در رابطه با آنها نیز باید همانند کاهش معاونت‌ها که در دستور کار داشتیم، عمل کنیم.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری تحلیلی اسکان، تاریخ 16 بهمن 97، کد مطلب: 17446: www.eskannews.com


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین