سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۸۹۸۲۸
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۷
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در ادامه سفرهای استانی خود برای بازدید از دستاوردهای فناورانه، مراکز دانش بنیان و بررسی روند احداث برج نوآوری استان هرمزگان وارد بندرعباس شد
شعارسال:معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در ادامه سفرهای استانی خود برای بازدید از دستاوردهای فناورانه، مراکز دانش بنیان و بررسی روند احداث برج نوآوری استان هرمزگان وارد بندرعباس شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری صبح امروز وارد بندرعباس شد. وی در این سفر از روند احداث برج نوآوری استان هرمزگان بازدید می کند. این مرکز به زودی برای توسعه فعالیت فناوران و محققان استان با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری راه اندازی می شود. ساختمان سابق دانشگاه هرمزگان با 4500 متر فضای فیزیکی پس از بازسازی و تغییرات در سیستم های موجود آن به برج نوآوری تبدیل می شود.

در ادامه این سفر معاون علمی و فناوری همچنین به دانشگاه استان هرمزگان می رود تا از دستاوردهای فناورانه و دانش‌بنیان این دانشگاه دیدن کند.

همچنین معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از دستاوردها، خلاقیت و نوآوری های متخصصان و جوانان این استان در شرکت های دانش بنیان دیدن می کند. کیمیای باغ طبیعت (مرکز رشد سلامت)، پترو صنعت گامبرون، فضا زمان قشم، کیفیت آزمای جنوب و پویا شیمی بندر شرکت هایی هستند که از محصولات فناورانه آنها بازدید می شود.

شعارسال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از سایت معاونت علمی و فناوری، تاریخ انتشار28 بهمن 97، کدخبر: 42324، index.aspx

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین