سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۹۱۹۲۷
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۴
سرهنگ حسین دهکی اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق سوخت دریابانان پایگاه دریابانی قشم با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند مسیر انتقال سوخت قاچاقچیان را در سواحل روستای صلخ این جزیره و زیر ماسه های دریا شناسایی و منهدم کنند.

شعارسال: فرمانده دریابانی استان هرمزگان از شناسایی و انهدام ۱۰ هزار متر خط لوله انتقال سوخت قاچاق در سواحل روستای صلخ جزیره قشم خبر داد.

 سرهنگ حسین دهکی با اعلام این خبر، اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق سوخت دریابانان پایگاه دریابانی قشم با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند مسیر انتقال سوخت قاچاقچیان را در سواحل روستای صلخ این جزیره و زیر ماسه های دریا شناسایی و منهدم کنند.

وی افزود: قاچاقچیان با لوله‌گذاری در چند محور به طول بیش از ۴ هزار متر مربع در نوار ساحلی روستای صلخ، سوخت قاچاق را از طریق لوله‌های مخصوص ۴ اینچی به دریا منتقل و از طریق شناور، سوخت قاچاق را به خارج از کشور قاچاق می‌کردند که با تلاش مرزبانان شهرستان قشم؛ چند سرشاخه لوله های انتقال سوخت منهدم و خسارت سنگینی به قاچاقچیان وارد شد.

فرمانده دریابانی استان هرمزگان در خاتمه خاطرنشان کرد: در این عملیات لوله های چهار اینچی دفن شده به طول ۱۰ هزار متر نیز از زیر ماسه‌های ساحل بیرون کشیده شد.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار: 7اسفند 1397 ، کدخبر:733359 www.ilna.ir ،

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین