سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۹۲۶۰۱
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹
عادل آذر رئیس‌کل دیوان محاسبات در سفر به استان خراسان شمالی از کشف دو پرونده جدید مرتبط با حقوق‌های نجومی در سال ۹۷ خبر داد.
شعارسال: رئیس‌کل دیوان محاسبات در سفر به استان خراسان شمالی از کشف دو پرونده جدید مرتبط با حقوق‌های نجومی در سال ۹۷ خبر داد.

عادل آذر با اشاره به بسته شدن پرونده حقو‌ق‌های نجومی طی ۳ مرحله در سال‌های ۹۵ و ۹۶ ، اظهار داشت: در همان ایام گزارش این رسیدگی به مجلس ارسال و پرونده حقوق‌های نجومی به شکلی که در آن زمان مطرح بود، بسته شده است.

وی افزود: با این حال، رسیدگی جدی به نظام پرداخت حقوق و مزایا در سیستم‌های دولتی ادامه داشته و از طریق روش‌های پیش‌گیرانه با دریافت‌های نجومی قبل از پرداخت وجوه، برخورد شده است.

رئیس‌کل دیوان محاسبات کشور بیان داشت: در جریان رسیدگی به مرحله اول بحث حقوق‌های نجومی، مبلغی معادل ۵۲ میلیارد تومان به بیت‌المال برگشت خورد.

آذر افزود: نظام پرداخت و چگونگی میزان پرداخت حقوق در دستگاه‌ها در رصد دقیق دیوان محاسبات است و هر بار ممکن است پرونده‌ای جدید به دادسرا ارجاع شود.

وی ادامه داد: در خصوص رسیدگی‌های، ۲ پرونده جدید در سال ۹۷ در این زمینه کشف شده است. عدد دقیقی از رقم پرونده‌های اخیر نداریم، اما باید بدانید که موارد پرونده به پرونده بررسی شده و بیشتر با جنبه پیشگیرانه در حال اجرا است.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از جامعه خبری تحلیلی الف ، تاریخ انتشار: 11 اسفند 1397 ، کدخبر: 3971211126 ، www.alef.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین