سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۹۲۸۵۸
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
آذری جهرمی، وزیر ارتباطات از ماجرای یک میلیون رأی غیر واقعی برای یک برنامه در جشنواره صدا و سیما افشاگری کرد.
شعار سال: آذری جهرمی، وزیر ارتباطات از ماجرای یک میلیون رأی غیر واقعی برای یک برنامه در جشنواره صدا و سیما افشاگری کرد.

او در توییتر خود نوشت: تصاویر زیر گویای بخشی از اتفاقاتی است که در نظرسنجیِ انتخاب محبوب‌ترین برنامه صدا و سیما رخ داده است. گزارش بررسی تکمیلی در حال نهایی شدن است. نتایج برای رسیدگی به صدا و سیما و پلیس فتا ارسال خواهد شد.
افشاگری جهرمی از آرای غیر واقعی در جشنواره جام‌جم
افشاگری جهرمی از آرای غیر واقعی در جشنواره جام‌جم


افشاگری جهرمی از آرای غیر واقعی در جشنواره جام‌جم

روزنامه همشهری نیز در چاپ امروز خود به این موضوع پرداخته و از اختلال و سوءاستفاده سامانه های رای گیری جشنواره صدا و سیما و کاهش ناگهانی آرای برنامه نود و افزایش یک میلیونی آرای برنامه برنده باش گفته است.
افشاگری جهرمی از آرای غیر واقعی در جشنواره جام‌جم

بعد از اعتراضات گسترده دیروز کاربران در شبکه های مجازی نسبت به ارسال یک پیامک مبنی بر اینکه کاربر به برنامه برنده باش رای داده است، روند رای گیری متوقف شد.

آرای جعلی مسابقه «برنده باش» رسوایی به بار آورد
کاربران در توئیتر نسبت به اینکه در رای گیری سوءاستفاده شده اینگونه واکنش نشان دادند:

افشاگری جهرمی از آرای غیر واقعی در جشنواره جام‌جمافشاگری جهرمی از آرای غیر واقعی در جشنواره جام‌جمافشاگری جهرمی از آرای غیر واقعی در جشنواره جام‌جمافشاگری جهرمی از آرای غیر واقعی در جشنواره جام‌جم
محسن تنابنده نیز با انتشار تصویری از نتایج آرای دو سریال «پایتخت» و «بانوی عمارت» در جشنواره تلویزیونی جام‌جم، در اینستاگرام نوشت:

«تو شرایطی نبودم که پست بزارم، ولی مگه میذارن؟ تعداد آرای دو سریال رو ببینید، دقیق اندازه هم؟

این آمار رو هفته پیش روزنامه جام‌جم زده و البته اضافه کرده پایتخت ٣٠ درصد و عمارت ٢٣ درصد. لطف مردم نه یک بار بلکه بار‌ها شامل حال «پایتخت» شده و اهالی «پایتخت» هم همیشه به احترام مردم تلاش کردن پس دست از تلاش مذبوحانه بردارید و اجازه بدین مردم خودشون انتخاب کنند.»
افشاگری جهرمی از آرای غیر واقعی در جشنواره جام‌جم
شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پورتال خبری برترینها،تاریخ انتشار:12 اسفند 1397،کد خبر:837822،www.bartarinha.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین