سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۹۳۳۵۱
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
بررسی ها نشان می‌دهد طی ماه‌های اخیر قیمت گندم در بازار با افزایش ۳۸ درصدی از ۱۳۰۰ تومان در اوایل مهر سال جاری به بیش از ۱۸۰۰ تومان در روزهای اخیر رسیده است. این درحالی است که دولت در سه نوبت افزایش نرخ خرید تضمینی، قیمت خرید تضمینی سال ۹۸ گندم را هر کیلو ۱۷۰۰ تومان تعیین کرده است.
شعارسال:بررسی ها نشان می‌دهد طی ماه‌های اخیر قیمت گندم در بازار با افزایش ۳۸ درصدی از ۱۳۰۰ تومان در اوایل مهر سال جاری به بیش از ۱۸۰۰ تومان در روزهای اخیر رسیده است. این درحالی است که دولت در سه نوبت افزایش نرخ خرید تضمینی، قیمت خرید تضمینی سال ۹۸ گندم را هر کیلو ۱۷۰۰ تومان تعیین کرده است.

به نظر می‌رسد اگر دولت نرخ پیشنهادی ۱۹۰۰ تومان کارشناسان را برای نرخ خرید تضمینی نپذیرد، شاید سال آینده شاهد قاچاق گندم از کشور باشیم.


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت نود اقتصادی، تاریخ انتشار14 اسفند 97، کدخبر: 2118002، www.90eghtesadi.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین