سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۹۳۷۱۰
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۴
شستا بنا دارد، در آخرین شنبه سال جاری بلوک ۱.۸۸ درصدی خود در بانک پاسارگاد را به قیمت هر سهم ۲۰۰۱ ریال به طور یکجا و نقد واگذار کند.
شعار سال: موسسه رفاه و تأمین آتیه امید وابسته به شستا بنا دارد، در روز شنبه ۲۵ اسفند ۹۷ تعداد ۹۴۹ میلیون و ۲۲ هزار و ۷۵۷ سهم معادل ۱.۸۸ درصد از کل سهام بانک پاسارگاد را به طور یک جا و نقد به قیمت ۲۰۰۱ ریال واگذار نماید.

این واگذاری ۱۸۹ میلیارد و ۸۹۹ میلیون تومانی از طریق کد بورسی «موس۷۶۳۴۹» از سوی کارگزاری بانک پاسارگاد در بازار اول بورس تهران روانه میز فروش خواهد شد.

در این واگذاری کارگزاری خریدار باید ۱۰ درصد ثمن معامله را به عنوان سپرده حضور در رقابت به صورت نقد و یا ضمانت نامه بانکی از خریدار دریافت کرده و نزد شرکت سپرده‌گذاری مرکزی واریز یا تودیع نماید.

قیمت هر سهم بانک پاسارگاد در حال حاضر بر روی تابلوی بورس تهران ۱۰۴ تومان دست به دست می‌شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار 15 اسفند 97، کدخبر: 13971215000251، www.farsnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین