سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۹۵۱۳۵
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۸
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، دکتر صالح اسکندری را به «مدیریت رسانه در معاونت بین‌الملل و امور دانشجویان غیرایرانی» منصوب کرد.

شعارسال: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، دکتر صالح اسکندری را به «مدیریت رسانه در معاونت بین‌الملل و امور دانشجویان غیرایرانی» منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، دکتر صالح اسکندری را به سِمت «مدیریت رسانه در معاونت بین‌الملل و امور دانشجویان غیرایرانی» منصوب کرد.

در متن پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آمده است: با توجه به لزوم تقویت سیمای بین‌المللی دانشگاه در فضای مجازی و راه‌اندازی شبکه بین‌المللی دانشجویان و دانش‌آموختگان غیرایرانی، حضرت‌عالی را که از سوابق رسانه‌ای و دانش تخصصی در عرصه علوم سیاسی برخوردارید، به سمت «مدیریت رسانه در معاونت بین‌الملل و امور دانشجویان غیرایرانی» منصوب می‌نمایم.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره‌گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری آنا، تاریخ انتشار: 21اسفند 1397 ، کدخبر:367646 ،www.ana.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین