سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۹۵۲۷۹
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰
رییس پلیس تهران بزرگ از جمع‌آوری ۴۵۰ معتاد متجاهر در محدوده راه‌آهن و ترمینال جنوب خبر داد.رییس پلیس تهران بزرگ در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره اینکه گفته می‌شود؛ معتادان متجاهر از مناطق شوش، مولوی و هرندی به منطقه ۱۶ و محدوده راه‌آهن و ترمینال جنوب کوچ کرده‌اند، گفت: بعد از پاکسازی شوش، مولوی و هرندی تقریبا به مدت ۱۵ روز است که جمع‌آوری معتادان از این محدوده در دستور کار قرار گرفته است.

شعار سال: سردار حسین رحیمی در پاسخ به این سوال که در خبرها مطرح شده بود، سارقان آجیل‌فروشی در کرج بازداشت شده‌اند، آیا در تهران نیز با توجه به گرانی قیمت آجیل در شب عید با چنین مواردی مواجه بودید؟ گفت: در تهران تا این لحظه سرقت در خصوص چنین مواردی گزارش نشده است.

وی ادامه داد: تمام مراکز عمده خرید از ۲۳ بهمن ماه تحت کنترل قرار دادیم و ۲۱۱ مرکز خرید، بازار بزرگ تهران و بازارچه‌های بهاره نیز شناسایی و تحت پوشش و کنترل محسوس و نامحسوس انتظامی و امنیتی پلیس قرار گرفته‌اند. کارآگاهان و عوامل تجسس به صورت نامحسوس در حال کنترل بازار هستند و تاکنون هیچ مطلبی در خصوص سرقت از بازار یا آجیل‌فروشی‌ها گزارش نشده است.

رییس پلیس تهران بزرگ در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره اینکه گفته می‌شود؛ معتادان متجاهر از مناطق شوش، مولوی و هرندی به منطقه ۱۶ و محدوده راه‌آهن و ترمینال جنوب کوچ کرده‌اند، گفت: بعد از پاکسازی شوش، مولوی و هرندی تقریبا به مدت ۱۵ روز است که جمع‌آوری معتادان از این محدوده در دستور کار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: در روزهای اخیر توسط کلانتری در منطقه راه‌آهن ۴۵۰ معتاد متجاهر شناسایی و دستگیر شده‌اند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری کار ایران تاریخ انتشار 23اسفند 97، کد خبر: 739300، www.ilna.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین