سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۹۵۲۸۸
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴
رئیس هیئت مؤسس و هیئت‌ امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: راهبردنویسی برای گام دوم انقلاب و دهه‌های آینده کشور یک ضرورت است.

شعار سال:  نخستین نشست هیأت امنا و شورای علمی ستاد راهبردنگاری دهه پنجم انقلاب اسلامی که در سال جاری و به همت سازمان بسیج اساتید کشور راه اندازی شده است، با حضور اعضای هیأت امنا و شورای علمی این ستاد برگزار شد.

در ابتدای این نشست، دکتر علی‌اکبر ولایتی با ابراز خرسندی از راه‌اندازی چنین ستادی توسط استادان بسیجی دانشگاه‌ها گفت: راهبردنویسی برای گام دوم انقلاب و دهه‌های آینده کشور، یک ضرورت است و امیدواریم تشکیل این ستاد که متشکل از نخبگان دانشگاهی است، برای تحقق گام دوم انقلاب که رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای سیاست‌های کلان نظام منتشر نمودند، به تحقق تمدن نوین اسلامی کمک نماید.

وی با اشاره به فعالیت‌های ارزشمند و خوب بسیج اساتید گفت: دانشگاه بهترین جایگاه به منظور تدوین راهبرد برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است که البته باید از ظرفیت سایر مراکز علمی و حوزوی نیز بهره گرفت.

در ادامه مصطفی مصلح‌زاده دبیر این ستاد، پیش‌نویس طرح جامع راهبردنگاری را که در نشست‌های مقدماتی آماده شده است، ارائه و مراحل هشت‌گانه جهت تهیه راهبردهای کلان برای نظام اسلامی را ارائه کرد.

برپایه این گزارش مجتبی زارعی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور نیز با اشاره به اینکه ستاد راهبردنگاری دهه پنجم انقلاب اسلامی توسط استادان بسیجی و در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی، اعلام موجودیت کرد افزود: ما باید پس از سال‌ها سندنگاری و نقشه‌نویسی، ضمن انجام مطالعات مستمر به موضوع مهم و اصلی تدوین راهبرد در بخش‌های مختلف حکمرانی کشور برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بپردازیم تا سیاست‌های کلان نظام با تغییر دولت ها و مدیران ارشد به سادگی دستخوش تغییر نشود.

سازمان بسیج اساتید کشور در بهمن ماه سال جاری و در آئین ملّی چهل سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در دانشگاه تهران و در اقدامی مبتکرانه، از ستاد راهبردنگاری دهه پنجم انقلاب اسلامی رونمائی کرد که مورد توجه نخبگان کشور و کارگزاران قرار گرفت.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشگاه ازاد اسلامی تاریخ انتشار 22 اسفند 97، کد خبر: 368016، www.ana.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین