سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۹۷۵۷۷
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
دونالد ترامپ حاکمیت این رژیم بر بلندی‌های جولان اشغالی را به رسمیت شناخت و بیانیه ریاست جمهوری برای به رسمیت شناختن الحاق جولان به اسرائیل را امضا کرد.

شعارسال:رئیس جمهور آمریکا در حضور نخست وزیر رژیم صهیونیستی سندی مبنی بر به رسمیت شناختن منطقه اشغالی جولان را امضا کرد.

 دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پس از دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی با امضای سندی اشغالگری اين رژیم بر جولان اشغالی را به رسمیت شناخت.

رئیس جمهور آمریکا در نشست خبری مشترک با نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واشنگتن گفت: ائتلاف میان آمریکا و اسرائیل به هیچ وجه گسستنی نیست و این ائتلاف در هیچ زمانی به اندازه الان محکم نبوده است. من بهترین کمک ها را به دولت اسرائیل ارائه داده ام.

ترامپ در ادامه ضمن حمایت از اسرائیل گفت: در دیدار با نتانیاهو درباره خطرات موجود، اولویت‌های مشترک دو طرف و نیز مساله دفاع و دیگر موضوعات گفتگو کردیم.

این اقدام ترامپ تنها دو هفته پیش از برگزاری انتخابات سراسری در اراضی اشغالی انجام شد.

آمریکا اولین کشوری است که حاکمیت اسرائیل بر بلندی‌های اشغالی جولان را به رسمیت شناخت.

نتانیاهو نیز با استقبال از این اقدام ترامپ گفت: آمریکا همواره از حق اسرائیل برای دفاع از خود تاکید کرده است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه مدعی شد: امروز روزی تاریخی است، در طول دو دهه اخیر، سوریه در نزدیکی بلندی‌های جولان بوده و سربازان اسرائیلی از سال ۱۹۶۷ اقدام به آزادسازی جولان کردند. ما بر مناطقی کنترل یافتیم که از منظر دفاع از خود اهمیت داشتند و ثابت شده که جولان برای دفاع در برابر هر گونه حمله‌ای ضروری است و من به نمایندگی از مردم اسرائیل از ترامپ بابت این اقدام تشکر می‌کنم.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت فرارو، تاریخ انتشار6فروردین 98 ، کدخبر: 394696،fararu.com

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین