سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۹۷۹۹۰
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به وضعیت بارش های روزهای گذشته در پایتخت گفت: نگران وضعیت معتادان و کارتن خواب های منطقه فرحزاد در زمان بارندگی ها بودیم که با استقرار اتوبوس آنان را پناه دادیم.

شعار سال: «محمدرضا جوادی یگانه» روز سه شنبه در جریان بازدید استاندار تهران از ستاد مدیریت بحران شهر تهران افزود: در منطقه فرحزاد تهران افراد بی پناه و کارتن خواب حضور دارند که حاضر نیستند به پناهگاه هایی که شهرداری برای آنان آماده کرده بیایند.
وی اضافه کرد: به همین علت قرار شد دو دستگاه اتوبوس در منطقه فرحزاد مستقر کنیم تا این شب های بارانی را سپری کنند.
جوادی یگانه همچنین در حضور استاندار تهران درخواست کرد که تعداد این اتوبوس ها به سه دستگاه افزایش یابد و هماهنگی های لازم نیز برای استقرار آنها انجام شود تا این افراد بی پناه که به گفته او تعدادشان افزون بر 100 نفر است در شب های بارانی داخل اتوبوس ها پناه بگیرند و ساماندهی شوند.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران همچنین اعلام کرد: همکاران شهرداری منطقه ۲ و سازمان خدمات اجتماعی، برای بی خانمانان مستقر در حاشیه فرخزاد، چادر موقت برپا کردند.
«انوشیروان محسنی بندپی» استاندار تهران نیز با استقبال از این اقدام شهرداری تهران گفت: از طریق معاونت عمرانی استانداری هماهنگی لازم در این زمینه انجام می شود تا مشکلی برای حضور اتوبوس ها و ساماندهی معتادان و کارتن خواب های منطقه فرحزاد پیش نیاید.
استاندار تهران که روز گذشته در بخشنامه ای مرخصی مدیران استان و اعضای ستاد مدیریت بحران را لغو کرد، شب گذشته جلسه ستاد مدیریت بحران استان را تشکیل داد که معاون اول رئیس جمهوری نیز در آن حاضر شد.
مسئولان استان تهران با اشاره به تداوم بارش ها طی چندروز اخیر در تهران هشدار داده اند که شهروندان از نزدیک شدن به رودخانه ها بپرهیزند.
به همین منظور اطراف رودخانه ها و روددره های شمال پایتخت و نیز شهرستان شمیرانات نیز از روز گذشته از حضور شهروندان و گردشگران تخلیه و تفرجگاه ها و رستوران های این مناطق مانند دربند، درکه، فرحزاد، لواسان و .... نیز تعطیل شده اند.
بنابه گفته رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران باوجود تداوم بارش ها طی چندروز اخیر مشکل خاصی مانند آبگرفتگی در شهر تهران تاکنون گزارش نشده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا، تاریخ 6 فروردین 98، کد مطلب: 83255441: www.irna.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین