سایت خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۹۸۳۴۹
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴
چند روزی است عکسی از فتاح،‌ رییس کمیته امداد که برای سرکشی به وضعیت سیل زدگان شمال کشور،‌ در بین مردم این منطقه حاضر شده بود پربحث شده است و هرکسی از منظر خود به آن می نگرد و تحلیلی ارائه می‌کند. اما روایت کسی که این تصاویر را به ثبت رسانده چیز دیگری است.

شعار سال: این روزها که بارش نزولات آسمانی زیاد شده و به علت عدم پیشگیری و مدیریت شرایط برای مردم عزیزمان در مناطق سیل زده به خصوص گلستان ناراحتی هایی رقم زده، طبیعتا مسئولین کشوری و لشگری بنابر تکلیف دینی و تعهد انقلابی در منطقه حضور یافتند.

یکى از این مسئولین رییس کمیته امداد مهندس فتاح بود که براى بازدید از مددجویان مناطق سیل زده آمده بود. در حین بازدید و بعد از مصاحبه با دوربین خبرى صدا و سیما یکی از خبرنگاران خانم که نزدیک اقاى فتاح بود دچار لغزش پا شد و اقای فتاح فوراً ایشان را کمک کردند که با دوربین زمین نخورد و من هم که دورتر بودم این تصاویر را ثبت کردم. اما همین عکس سوژه اى شد برای کسانى که اصل ماجرا را نمى دانستند.

ابتدا نمیخواستم این عکس ها را منتشر کنم ولی حالا که عکس ایشان براى برخى سوءتفاهم ایجاد کرده و از سوى برخى دیگر از رسانه ها مورد سوء استفاده قرار گرفت، واجب دانستم عکس ها را منتشر کنم.

واکنش کمیته امداد به عکس جنجالی پرویز فتاح در مناطق سیل‌ زده

در چند روز اخیر تصویری از زمین خوردن فائزه کابلی عکاس باشگاه خبرنگاران جوان که در حال عکاسی از مناطق سیل‌زده بود در حضور پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در فضای مجازی دست به دست شد و حواشی زیادی را به دنبال داشت.
از این رو حساب توییتری منتسب به کمیته امام خمینی (ره) با انتشار توییتی به شرح ماجرای این عکس پرداخت و در این خصوص شفاف سازی کرد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از وبسایت فردا، تاریخ 8 فروردین 98، کد مطلب: 932800: www.fardanews.comاخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین