سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۹۹۱۶۰
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۱
رئیس سازمان بهزیستی کشور از واریز مستمری به میزان سه برابر مستمری معمول برای مددجویان سازمان بهزیستی که گرفتار سیل شده‌اند، خبر داد.

شعارسال:  رئیس سازمان بهزیستی کشور از واریز مستمری به میزان سه برابر مستمری معمول برای مددجویان سازمان بهزیستی که گرفتار سیل شده‌اند، خبر داد.

وحید قبادی دانا  با بیان اینکه با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بنا شده است تا یک مستمری به اندازه سه برابر مستمری معمول برای مددجویان سازمان بهزیستی واریز شود، افزود: این مستمری با اولویت شهرهای گمیشان و آق قلا در استان گلستان، شهر سیمرغ و توابع در مازندران، شهرهای پل دختر، چگینی و نورآباد در لرستان و دره شهر و توابع در ایلام واریز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این کمک هزینه به مددجویانی که گرفتار سیل شده‌اند، تحت عنوان «کمک هزینه معیشت» پرداخت می‌شود، اظهار کرد: مبلغ این کمک هزینه از حدود ۵۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است که براساس بعد خانوار به حساب‌شان واریز می‌شود.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه در مجموع ۱۳ هزار و ۳۵۴ خانوار مشمول دریافت این کمک هزینه هستند، تصریح کرد: مددجویان سایر شهرهای دچار آسیب سیل در استان‌های مختلف نیز تا هفته آینده سرشماری می‌شوند و این کمک هزینه معیشت مناطق سیل زده برای آنها هم به شکل موردی واریز می‌شود.

قبادی دانا تاکید کرد: این کمک هزینه یک بار واریز و طی امروز کارهای آن انجام می‌شود. هفته آینده نیز برای کمک‌های موردی به افرادی که در سایر شهرها و روستاها دچار آسیب سیل شدند، این مبلغ واریز خواهد شد.


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار: 15فروردین 1398 ، کدخبر:98011504379  www.isna.ir ،

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین