سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۹۹۳۴۰
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۷
حجت‌الاسلام مسعود عالی در فرازی کوتاه، به شرح رفتار تواضع‌آمیز پیامبر(ص) نسبت به اطرافیان می‌پردازد.یکی از مهم‌ترین خصلت‌های وجود نازنین خاتم پیامبران‌(ص) تواضع و فروتنی ایشان در برخورد با مردم بود. رفتاری که باعث جذب سریع مردم به آموزه‌های آیین اسلام و گسترش این دین شد.

شعار سالسیره پیامبر اسلام(ص) به عنوان اسوه حسنه و الگوی رفتاری مسلمانان دارای نکات قابل توجه فراوانی است که تکرار چند باره آن از باب تذکر، برای جامعه امروز ضروری است.

یکی از مهم‌ترین خصلت‌های وجود نازنین خاتم پیامبران‌(ص) تواضع و فروتنی ایشان در برخورد با مردم بود. رفتاری که باعث جذب سریع مردم به آموزه‌های آیین اسلام و گسترش این دین شد.

حجت‌الاسلام مسعود عالی در یک فراز کوتاه، به تواضع و فروتنی آن حضرت در برخورد با اطرافیان اشاره می‌کند. برخوردی که می‌بایست سرلوحه رفتار همگان به‌ویژه مدیران و صاحب منصبان قرار بگیرد.


دانلود صوت 


سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشگاه ازاد اسلامی تاریخ انتشار 9 مهر97، کد خبر: 314887، www.ana.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین