سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۰۰۲۳۹
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۵
عضو شورای شهر تهران از نامگذاری ۵ خیابان در پایتخت به نام 5 تن از بزرگان سینمای ایران خبر داد.

شعارسال: احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران، با اشاره به نامگذاری خیابانی به نام جمشید مشایخی که روز گذشته در جلسه شورای شهر به تصویب رسید، اظهار داشت: نام 5 تن از بزرگان سینمای ایران در سطح شهر نامگذاری خواهد شد.

وی افزود: استاد علی نصیریان و استاد محمدعلی کشاورز دو تن از بزرگان سینمای ایران هستند که خیابان‌هایی به نام آنها خواهیم داشت و جمشید مشایخی، داود رشیدی و عزت‌الله انتظامی نیز سه تن از بزرگان سینمای ایران بوده که نام آنها روی خیابان‌ها درج می‌شود.

عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: مرحوم عزت‌الله انتظامی خانه آن را شهرداری خریداری کرده و جایی در شهر به یادگار ایشان وجود دارد ولی برای مرحوم داود رشیدی که چهره شاخصی نیز در شهر ما بودند مکانی نامگذاری نشده و امیدواریم بتوانیم هر چه بیشتر به این مسئله بپردازیم.

مسجدجامعی خاطرنشان کرد: در جلسه روز گذشته شورای شهر تهران پیشنهاد کردیم که شهرداری محل‌های مناسب را برای نامگذاری اسامی این 5 تن از بزرگان سینمای ایران پیشنهاد کند که ما در این زمینه تصمیم‌گیری کنیم.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار:19فروردین1398 ، کدخبر: 13980119000064: www.farsnews.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین