پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۰۰۸۶۱
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸
جبار المعموری، رئیس اتحادیه علمای اسلام در استان دیالی عراق در گفت‌وگو با پایگاه خبری بغداد الیوم اعلام کرد که کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان ایران در راستای کمپین"پاسخ به خوبی‌ها" به خوبی در حال انجام است و مردم در تمامی تشکل‌ها به خوبی از آن حمایت کرده‌اند.وی اعلام نمود که نصف این کمک‌ها از سوی اهل سنت است.
شعار سال : اتحادیه علمای اسلام اعلام کرد که 70 میلیون دینار عراقی به علاوه مقدار زیادی مواد غذایی به سیل زدگان ایران کمک کرده است که نصف این کمک‌ها از سوی اهل سنت است.

 جبار المعموری، رئیس اتحادیه علمای اسلام در استان دیالی عراق در گفت‌وگو با پایگاه خبری بغداد الیوم اعلام کرد که کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان ایران در راستای کمپین"پاسخ به خوبی‌ها" به خوبی در حال انجام است و مردم در تمامی تشکل‌ها به خوبی از آن حمایت کرده‌اند.

وی افزود: تاکنون حدوداً ۷۰ میلیون دینار عراقی به علاوه مقدار زیادی مواد غذایی جمع آوری شده و به سیل‌زدگان ایران ارسال شده است.

المعموری گفت که ۵۰ درصد این کمک‌ها از سوی اهل سنت جمع آوری شده است.

براساس این گزارش، اتحادیه علمای اسلام در استان دیالی عراق کمپینی تحت عنوان" پاسخ به خوبی‌ها" برای کمک به سیل‌زدگان ایران راه‌اندازی کرده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا،تاریخ انتشار:23 فروردین 1398،کدخبر:98012309102،www.isna.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین