سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۰۱۲۹۱
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۶
مینی کامیون های خودران سبک وزن به شکل آزمایشی وارد جاده های کالیفرنیا شدند. این نخستین باری است که مجوز تردد کامیون های خودران باری به شکل رسمی صادر می شود.

شعارسال: مینی کامیون های خودران سبک وزن به شکل آزمایشی وارد جاده های کالیفرنیا شدند. این نخستین باری است که مجوز تردد کامیون های خودران باری به شکل رسمی صادر می شود.

مینی کامیون های خودران سبک وزن به شکل آزمایشی وارد جاده های کالیفرنیا شدند. این نخستین باری است که مجوز تردد کامیون های خودران باری به شکل رسمی صادر می شود.

این قانون فقط در مورد وسایل نقلیه مستقل با وزن کمتر از 10،001 پوند اعمال می شود و قرار است کامیون های مذکور به شکل کاملا مستقل و خودران اقدام به باربری در سطح کالیفرنیا کنند.

البته این نخستین باری نیست که کالیفرنیا در حوزه خودروهای خودران منعطف عمل می کند. پیش از این نیز برندهای مشهوری مثل وایمو و جنرال موتورز خودروهای خودران خود را روانه جاده ها و خیابان ها کرده اند. به گفته مقامات کالیفرنیا در حال حاضر 62 شرکت مجاز و 678 وسیله نقلیه خودران در کالیفرنیا امکان فعالیت آزمایشی دارند.

نامزدهای اصلی این آزمایش را می توان شرکت های وایمو، دایملر و توسیمپل دانست. این شرکت ها در حوزه کامیون های خودران فعالیت هایی چشمگیر دارند.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از پایگاه خبری تحلیلی انتخاب، تاریخ انتشار: 24فروردین 1398 ، کدخبر:470537 www.entekhab.ir،

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین