سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۰۱۶۴۲
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰
مدیر فرودگاه زنجان علت توقف پروازهای این فرودگاه به مشهد مقدس را توضیح داد و گفت: تا سه ماه آینده پرواز زنجان-مشهد برقرار خواهد شد.

شعارسال: محمد قاسمی با اشاره به وضعیت پرواز زنجان-مشهد در فرودگاه زنجان اظهار کرد: خبری که در خصوص تعطیلی پرواز زنجان-مشهد منتشر شده بود کامل نبود.

وی با بیان اینکه شرکت هواپیمایی ایران ایرتور به خاطر برنامه چک سنگین پروازی هواپیماها را متوقف کرده است، افزود: چک سنگین هواپیماها در دو مرحله انجام خواهد شد که دو پروازشان اکنون به چک سنگین رفته که طبق گفته مدیرعامل شرکت یک و نیم ماه طول می‌کند و بعد از آن نیز دو هواپیمای دیگر برنامه چک سنگین دارد.

مدیر فرودگاه زنجان ادامه داد: از طرفی زمان هم طوری است که به کم بودن مسافر خورده است چرا که بعد از تعطیلات نوروز همیشه مسافر کم می‌شود و همچنین ماه رمضان نیز در پیش است.

وی با بیان اینکه این دلایل سبب شده تا شرکت هواپیمایی دو یا سه ماه آینده پرواز را متوقف کند، عنوان کرد: بعد از سه ماه آینده پرواز زنجان-مشهد برقرار خواهد شد گرچه ما از طریق استاندار زنجان پیگیر موضوع هستیم تا به وسیله وزارتخانه و شرکت هواپیمایی کشوری بتوانیم این مدت را کمتر کنیم.

قاسمی با اشاره اینکه فرودگاه زنجان آماده هرنوع پروازی است، بیان کرد: فرودگاه زنجان در سطح بین المللی بوده و هر نوع پرواز خارجی، زیارتی و داخلی را می‌تواند داشته باشد.

وی با بیان اینکه بزرگترین عملیات پروازی یعنی حج تمتع را در فرودگاه زنجان انجام می‌دهیم، گفت: برای اینکه پروازهای دیگر برقرار شود یا باید بخش خصوصی وارد شده و این کار را انجام دهد و یا اینکه از طریق مقامات ارشد استان پیگیری شده و پروازهای دیگر نیز برقرار شود.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت موج رسا، تاریخ انتشار: 26فروردین1398 ، کدخبر: 10598: www.mojerasa.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین