سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۰۲۵۵۷
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۷
رئیس نظام پزشکی استان همدان از افزایش ۸ تا ۱۰ درصدی تعرفه پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصص خبر داد.

شعارسال: رئیس نظام پزشکی استان همدان از افزایش ۸ تا ۱۰ درصدی تعرفه پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصص خبر داد.

علیرضا مدرکیان ، اظهار داشت: افزایش تعرفه ویزیت پزشکان حداکثر 10 درصد است که از یکم اردیبهشت ماه در همدان اجرایی می‌شود.

وی به افزایش تعرفه هزینه‌های بستری اشاره کرد و گفت: در بخش k حرفه‌ای که مربوط به دستمزد پزشکان است هیچ گونه افزایش تعرفه‌ای رخ نداده اما در بخش k فنی که مربوط به هزینه تجهیزات و کیت‌های آزمایشگاهی است، 25 درصد افزایش یافته است.

رئیس سازمان نظام پزشکی استان همدان در خصوص نرخ تعرفه‌های پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصص ابراز کرد: تعرفه ویزیت پزشکان و دندانپزشکان عمومی 27 هزار تومان است که با ارائه دفترچه بیمه، 18 هزار و 100 تومان از بیمار دریافت می‌شود.

مدرکیان افزود: تعرفه ویزیت پزشکان و دندانپزشکان متخصص نیز 41 هزار تومان است که درصورتیکه بیمار دارای دفترچه بیمه باشد حق پرداختی بیمار 29 هزار و 870 تومان است.

وی اضافه کرد: تعرفه ویزیت آزاد پزشکان فوق تخصص، فلوشیپ و متخصص روانپزشکی نیز 52 هزار تومان است که با ارائه دفترچه درمانی به 38 هزار و 560 تومان از بیمار دریافت می‌شود.

رئیس سازمان نظام پزشکی استان همدان با تاکید بر اینکه نصب تعرفه‌ها در اتاق انتظار و محل دید بیماران، الزامی است، تصریح کرد: درصورت بروز هر گونه تخلف، با پزشکان متخلف برخورد می‌شود.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار:31 فروردین 1398 ، کدخبر:1993505 www.tasnimnews.com،

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین