سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۰۴۹۲
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۵
نشریه فوکوس آنلاین گزارش داد صدر اعظم آلمان به دنبال افزایش قابل توجه بودجه نظامی کشورش است.

شعار سال: آنگلا مرکل بعد از نشست مشترک دولت آلمان و لهستان که چهارشنبه برگزار شد, اعلام کرد: آلمان معتقد است که به اهداف ناتو مبنی بر اینکه 2 درصد تولید ناخالص کشور های عضو این سازمان بایستی برای اهداف نظامی در نظر گرفته شود , توجه کرد.

وی افزود: با وجود تهدید های جدیدی که ما با آن مواجه هستیم این هدف از ناتو نباید فقط بر روی کاغذ باشد و لازم است تا عملی شود.
یکی از اولویت های مهم ناتو که ماه آتی برگزار می شود مقابله با تحرکات روسیه است. در اجلاس ناتو در سپتامبر 2014 در ولز کشورهای عضو ناتو تصمیم گرفتند که بودجه نظامی خود را در 10 سال آینده به 2 درصد تولید ناخالص کشورشان افزایش دهند.
فوکوس افزود : در حال حاضر آلمان 1/2 درصد تولید ناخالص خود را برای ارتش هزینه می کند .تنها کشورهای معدودی در ناتو قادر هستند که به این 2 درصد برسند.
این نشریه آلمانی گفت: آمریکا نیز در حال حاضر 3/4 درصد تولید ناخالص خود را صرف بودجه نظامی می کند که دولت آلمان نیز تصمیم دارد بودجه نظامی خود را تا سال 2020 از 39/2میلیارد یورو به 34/3 میلیارد یورو افزایش می دهد.

با اندكي تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ انتشار: 3 تیر 1395، کد مطلب: ۵۶۶۳۹۹۸ :www. yjc.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین