سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۰۵۳۲۳
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۵
مدیر انتشارات پرنده گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با توزیع غلط کاغذ، ناشران را کاغذ فروش کرده است.وی در رابطه با کارهای جدیدی که انتشارات پرنده به صورت تخصصی روی آن‌ها کار می‌کند، تشریح کرد: کتاب‌های تخصصی روانشناسی مورد نیاز روانشناسان را با همکاری مرکز گروه رشد و توسعه روانشناسی در دستور کار انتشارات قرار داده و آثاری را هم در این زمینه تولید کرده‌ایم.

شعار سالعباس حسین‌نژاد درباره عوامل تأثیرگذار در دیده شدن کتاب‌های خوب گفت: دیده نشدن کارها باعث کم‌شدن میزان فروش ما شده است. این وضعیت دو وجه دارد؛ یکی مبحث تبلیغات و بازاریابی است که در این زمینه اگر ضعفی وجود دارد ما مسئول آن هستیم و جنبه دیگر مربوط به عوامل بیرونی است مثلاً تا روز دوم نمایشگاه ما شماره غرفه خود را نمی‌دانستیم.

مدیر انتشارات پرنده با انتقاد از نحوه اختصاص کاغذ به ناشران تصریح کرد: وظیفه وزارت ارشاد دادن کاغذ به ناشر نیست، بلکه تخصیص کاغذ به کاغذفروشان است. وزارت ارشاد با این نحوه توزیع ناشران را به کاغذفروش تبدیل کرده است.

وی در رابطه با کارهای جدیدی که انتشارات پرنده به صورت تخصصی روی آن‌ها کار می‌کند، تشریح کرد: کتاب‌های تخصصی روانشناسی مورد نیاز روانشناسان را با همکاری مرکز گروه رشد و توسعه روانشناسی در دستور کار انتشارات قرار داده و آثاری را هم در این زمینه تولید کرده‌ایم.

حسین‌نژاد بیان کرد: با ۴۰ عنوان کتاب که شامل پنج کار جدید است در نمایشگاه کتاب امسال حضور داریم.

مدیر انتشارات پرنده درباره کتاب‌هایی که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته‌اند، افزود: کتاب‌های «آتش جن، خاک آدم»، «تجدد ژاپن»، «کتاب چای» و «خداوندگار لحن» از جمله آثاری است که فروش خوبی را تا امروز داشتند.

لازم به ذکر است، سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن توانستن است» از ۴ تا ۱۴ اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشگاه ازاد اسلامی ، تاریخ انتشار 13اردیبهشت 98، کد خبر: 378319، www.ana.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین