سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۰۵۳۴۸
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲
محمد اسماعیل عبادتی مسئول فروش دفتر نشر معارف در غرفه نمایشگاهی این انتشارات به خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: مقام معظم رهبری روز نهم اردیبهشت ماه بعد از بازدید از چند غرفه نمایشگاهی به غرفه دفتر نشر معارف هم سر زدند. اکثر کتاب هایی را که برمی داشتند یا من به ایشان معرفی می کردم یکبار خوانده بودند؛ زیرا بین صحبت‌های من ادامه ماجرا را می‌گفتند و این خیلی برای من جالب بود.
شعار سال :یکی از ناشران حاضر در نمایشگاه کتاب روایتی خاص از بازدید رهبر انقلاب از این رویداد فرهنگی تعریف کرد.

محمد اسماعیل عبادتی مسئول فروش دفتر نشر معارف در غرفه نمایشگاهی این انتشارات گفت: مقام معظم رهبری روز نهم اردیبهشت ماه بعد از بازدید از چند غرفه نمایشگاهی به غرفه دفتر نشر معارف هم سر زدند. اکثر کتاب هایی را که برمی داشتند یا من به ایشان معرفی می کردم یکبار خوانده بودند؛ زیرا بین صحبت‌های من ادامه ماجرا را می‌گفتند و این خیلی برای من جالب بود.

وی افزود: من فقط چند عنوان از تازه‌های نشرمان همچون کتاب های ماجرای فکر آوینی و قربانی تهران را به ایشان معرفی کردم.

عبادتی اظهار کرد: بعد از اینکه مقام معظم رهبری تشریف بردند؛ فرزند ایشان چند عنوان کتاب از نشر دفتر معارف خریدند و هر چقدر که اصرار کردیم مبلغش را پرداخت نکنند، قبول نکردند و پول کتاب ها را به اجبار دادند. برای خود ما خیلی جالب بود که هدیه را از ما قبول نکردند و هزینه آن را پرداخت کردند.

مسئول فروش غرفه نمایشگاهی دفتر نشر معارف ادامه داد: وقتی که شنیدم مقام معظم رهبری به نمایشگاه کتاب می آیند، خیلی خوشحال بودم؛ اما بعید می دانستم که به غرفه ما بیایند. زمانی که نزدیک غرفه ما شدند، دم در غرفه رفتم و با ایشان به داخل غرفه آمدیم. من در آن زمان هیجان غیر قابل وصفی داشتم. مقام معظم رهبری نیز بسیار مهربان، صمیمانه و خودمانی با همکاران ما صحبت کردند و یکی از همکاران جوانمان که نوزده ساله است، از مقام معظم رهبری درخواست انگشتر کردند و ایشان گفتند که حتما انگشتر را برایتان می فرستم.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان ،تاریخ انتشار:13 اردیبهشت1398،کدخبر:www.yjc.ir،6919098
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین