سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۰۵۵۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۰
شهروندان تهرانی در صورت اعتراض به ثبت تخلفات توسط دوربین‌های سطح شهر، برای دیدن عکس تخلف مربوطه می‌توانند به آدرس‌های هفت گانه واحدهای رسیدگی به اعتراضات در سطح شهر تهران مراجعه کنند.

شعارسال: شهروندان تهرانی در صورت اعتراض به ثبت تخلفات توسط دوربین‌های سطح شهر، برای دیدن عکس تخلف مربوطه می‌توانند به آدرس‌های هفت گانه واحدهای رسیدگی به اعتراضات در سطح شهر تهران مراجعه کنند.

سرگرد نصیر ملأ با اعلام این خبر اظهار کرد: همشهریان عزیز تهرانی علاوه بر اداره اجراییات مرکزی می‌توانند برای دیدن عکس‌های تخلفات ثبت شده به آدرس‌های هفتگانه واحدهای اجراییات سطح شهر تهران مراجعه نمایند.

وی ادامه داد: برخی شهروندان به صورت وضعیت خلافی خودروی خود اعتراض دارند که پس از مراجعه به واحدهای رسیدگی به تخلفات می‌توانند عکس ثبت شده از هنگام بروز تخلف خودروی خود را مشاهده نمایند.

سرگرد نصیر ملأ از همشهریان خواست در صورت اعتراض به صورت وضعیت خلافی خودروی خود به نزدیک‌ترین واحد رسیدگی محل سکونت مراجعه کنند.

وی ادامه داد: جهت رفاه حال شهروندان و ارتقا کیفیت رسیدگی و پاسخگویی مناسب، در غرب تهران ۲ واحد رسیدگی در مناطق ۲۱و ۲۲ در نظر گرفته شده است. با این وجود عمده مراجعه شهروندان به واحد مستقر در منطقه ۲۱ بوده که این امر موجب ازدحام و شلوغی این واحد شده است.

رئیس اجراییات پلیس راهور فاتب خاطرنشان کرد: لذا از شهروندان ساکن مناطق غربی تهران تقاضا دارد منطقه ۲۲ را نیز در نظر داشته و جهت صرفه‌جویی در وقت، رسیدگی سریع و پاسخگویی مناسب به این واحد مراجعه کنند.

وی در ادامه یادآور شد: ضمناً واحدهای رسیدگی زیر نیز آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند:

واحد رسیدگی منطقه ۳: بزرگراه حقانی قبل از تقاطع جهان کودک مقابل پارک آب و آتش

واحد رسیدگی منطقه ۱۱ (ویژه خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران و معلولین): خیابان قزوین نبش خیابان مرادی جنب شهرداری

واحد رسیدگی منطقه ۱۴: خیابان نبرد میدان نبرد انتهای خیابان شهید ابراهیم بیدی

واحد رسیدگی منطقه ۱۶: خیابان بعثت، خیابان رجایی جنوبی، خیابان هلال‌احمر، مقابل سیلو

واحد رسیدگی منطقه ۲۰: شهرری خیابان کریمی شیرازی، روبروی فروشگاه شهروند

واحد رسیدگی منطقه ۲۱: تهرانسر انتهای بلوار یاس

واحد رسیدگی منطقه ۲۲: همت غرب، آزادگان جنوب، شهرک گلستان، بلوار گل‌ها، خیابان یاسمن جنوبی


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری خبرآنلاین ، تاریخ انتشار :12 اردیبهشت 98، کد خبر: 1255720،www.khabaronline.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین