سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۰۵۶۷۱
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹
جمعی از کارشناسان و متخصصان سازمان برنامه و بودجه کشور برای برآورد و شناسایی میزان خسارت وارده به زیرساخت ها و تاسیسات در سیل، به خوزستان و لرستان سفر می کنند.
شعار سال: به نقل از سازمان برنامه و بودجه کشور، این سفر در راستای شناسایی نقاط حادثه دیده و برآورد هزینه های زیرساخت های خسارت دیده مربوط به حوزه راه، آب، آموزش و پرورش و بهداشت در سیل لرستان و خوزستان صورت می گیرد.
در این راستا، پروژه ها و طرح های زیر ساختی دولتی که از اهمیت اجرایی برخوردار هستند و در سیل دچار خسارت شده اند، شناسایی خواهند شد.
بر این اساس، پس از شناسایی پروژه های خسارت دیده، اعتباراتی که برای بازسازی مورد نیاز است، برآورد خواهد شد.
از ابتدای امسال سیل در خوزستان و لرستان خسارت های بسیاری به پروژه‌ها و زیرساخت‌های کشور وارد کرده است و با توجه به گزارش هایی که از استان ها به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال شده، تعدادی از کارشناسان متخصص سازمان برای اولویت بندی، شناسایی و برآورد هزینه زیرساخت‌های دولتی به نقاط سیل زده سفر خواهند کرد.

شعار سال، بااندکی اضافات وتلخیص برگرفته ازخبرگزاری خبرآنلاین،تاریخ انتشار:15  اردیبهشت 1398،کدخبر:1256498،www.khabaronline.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین