سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۰۵۸۶۱
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷
نماینده سابق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از نقد مفاد سند ۲۰۳۰ از سوی رهبر معظم انقلاب، دولت مکلف به اجرایی نکردن این سند است.

شعار سال : حجت‌الاسلام سيد مرتضی حسينی اظهار کرد: با توجه به نقدی که رهبر معظم انقلاب اسلامی نسبت به مفاد سند ۲۰۳۰ و اجرای آن در مدارس کشور داشته‌اند، دولت را مکلف به اجرای فرامین رهبر انقلاب کرده است.

وی ادامه داد: رد مفاد ۲۰۳۰ و اجرایی نکردن آن در مدارس و نهادهای آموزشی به اندیشه‌ها و فکر در درون دولت بستگی دارد، اما متأسفانه برخی مسئولان در مجموعه این دولت با سند ۲۰۳۰ هیچ مشکلی ندارند.

نماینده سابق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به باور من شاید بعد از انتقاد رهبر معظم انقلاب در خصوص این سند، برخی از حامیان اجرای مفاد سند ۲۰۳۰ در درون دولت برای مدت کوتاهی عقب‌نشینی کنند، اما دوباره به اجرای آن اصرار خواهند ورزید و مفاد آن را عملی می‌کنند.

حسینی بیان کرد: متأسفانه در مدارس کسی نیست که بتواند نسبت به اجرای این سند انتقاد کند و اجراکنندگان آن را زیرسؤال ببرد.سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری انا ، تاریخ انتشار: 16اردیبهشت1398 ، کدخبر: 379040:www.ana.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین