سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۰۶۲۵۱
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی از کلیدخوردن طرح سؤال از وزیر صنعت و معدن درباره گرانی خودرو خبر داد.
شعار سال : نادر قاضی‌پور عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامیبا اشاره به افزایش بی‌رویه قیمت خودرو در چند ماه گذشته، گفت: تا زمانی که خودروسازی در کشورمان انحصاری است هر روز باید شاهد مشکلاتی در این حوزه باشیم.
وی ادامه داد: به‌دلیل اینکه مدیران خودروسازی را دولت تعیین می‌کند در  این صنعت انحصاری فساد ایجاد شده و پول‌های هنگفتی جابه‌جا می‌شود.
نماینده ارومیه در مجلس با بیان اینکه هیچ حساب و کتابی در بحث خودروسازی وجود ندارد، افزود: اخیراً مدیرعامل شرکت سایپا گزارشی را به رئیس مجلس و رئیس کمیسیون صنایع  ارائه کرده که در آن آماری تهدیدکننده و بد ارائه شده و این شرکت خودروسازی را بسیار زیان‌ده معرفی کرده است با این گزارش گویا در این شرکت فاجعه ملی رخ داده است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: پس از گزارش مدیرعامل سایپا برخی از نمایندگان نیز به رئیس این  شرکت اعلام کردند؛ "گویا قرار است این شرکت را ورشکسته اعلام کنید تا برخی آن را با قیمت پائین بخرند، باید این گزارش اصلاح شود".
قاضی‌پور از طرح سؤال از وزیر صنعت و معدن و تجارت درباره گرانی‌های خودرو خبر داد و گفت: این سؤال را به هیئت‌رئیسه مجلس ارائه کرده‌ایم تا در دستور کار پارلمان قرار گیرد تا آقای رحمانی با حضور در مجلس پاسخگوی عملکرد وزارتخانه خود درباره نابسامانی بازار خودرو باشد.

شعار سال،بااندکی اضافات وتلخیص برگرفته از خبرگزاری تسنیم،تاریخ انتشار: 18 اردیبهشت 1398،کدخبر:2006550،www.tasnimnews.com
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین