سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۰۶۳۴۱
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
مدیرکل پیشگیری‌های انتظامی و امنیتی معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضائیه از ناامن‌سازی بیش از ۱۰۰ بازار خرید و فروش اموال مسروقه در کشور تا برچیده شدن کامل آنها خبر داد.
شعار سال : مدیرکل پیشگیری‌های انتظامی و امنیتی معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضائیه از ناامن‌سازی بیش از ۱۰۰ بازار خرید و فروش اموال مسروقه در کشور تا برچیده شدن کامل آنها خبر داد.

رضا مسعودی‌فر مدیرکل پیشگیری‌های امنیتی و انتظامی معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضائیه با اشاره به اینکه برهم زدن بازارهای خرید و فروش اموال مسروقه در سال 97 اجرا شده است، افزود: اینها بازارهایی هستند که به صورت غیررسمی شکل گرفته و سارقان و مال‌خرها به دور هم جمع می‌شوند و اموال مسروقه را خرید و فروش می‌کنند.


وی با اشاره به شناسایی بیش از 100 بازار اینچنینی در کل کشور گفت: برخی از این بازارها با همکاری شهرداری‌ها و پلیس آگاهی ناامن شده است و امسال نیز تا حصول اطمینان از برچیده شدن این محل‌های امن برای خرید و فروش اموال مسروقه ادامه خواهد یافت.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار:18 اردیبهشت1398، کدخبر:2006189،www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین