سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۰۶۴۳۹
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹
رئیس جدید سازمان پزشکی قانونی گفت: استفاده از فضای الکترونیک به این منظور است که گواهی‌ها سریع‌تر برای پلیس و دادگاه صادر شود و از جعل آنها جلوگیری کنیم.

شعارسال: عباس مسجدی در مراسم معارفه‌اش به عنوان رئیس جدید پزشکی قانونی در جمع خبرنگاران، گفت: بخشی از بسترهای الکترونیکی برای ارائه خدمات از سال‌های گذشته در پزشکی قانونی فراهم شده است و ما تلاش می‌کنیم در جهت کاهش اطاله دادرسی و تسریع در رسیدگی به امور، زیرساخت‌ها را تکمیل کنیم و مردم از آنها بهره ببرند.

وی افزود: بسیاری از تجهیزات مورد نیاز کشور در داخل تولید می‌شود و برخی از تجهیزات پیشرفته را ممکن است نیاز شود از خارج وارد کنیم؛ مراکز تحقیقاتی که در این سازمان وجود دارد و حضور نخبگان در مؤسسات دانش بنیان می‌توانند کمک زیادی به ما کنند و سفارشات خود را به آنها ارائه دهیم و بخش عمده تجهیزات موردنیازمان را از طریق تولید داخل تأمین کنیم.

رئیس پزشکی قانونی گفت: استفاده از فضای الکترونیک به این منظور است که به گواهی‌هایی که برای پلیس و دادگاه صادر می‌شود تسریع ببخشیم و از جعل آنها جلوگیری کنیم.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار: 18اردیبهشت1398 ، کدخبر: 13980218000358: www.farsnews.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین