سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۰۶۵۹۴
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸
در پی انتشار اخباری مبنی بر خرید ۵۰ درصد "آی گپ" توسط همراه اول، یک منبع آگاه در این اپراتور می‌گوید که این قرارداد مورد تصویب نمایندگان دولت در هیات مدیره‌ی همراه اول قرار نگرفت و آن‌ها از امضای قرارداد امتناع کردند؛ اکنون موضوع این قرارداد توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به بازرسی کل کشور ارجاع داده شده است.
شعار سال: در پی انتشار اخباری مبنی بر خرید 50 درصد "آی گپ" توسط همراه اول، یک منبع آگاه در این اپراتور می گوید که این قرارداد مورد تصویب نمایندگان دولت در هیات مدیره‌ی همراه اول قرار نگرفت و آنها از امضای قرارداد امتناع کردند؛ موضوع این قرارداد توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به بازرسی کل کشور ارجاع داده شده است.

یک منبع آگاه در همراه اول پیرامون انتشار اخباری مبنی بر خرید 50 درصد پیام رسان آی‌گپ توسط شرکت سرمایه گذاری نوردنا (زیرمجموعه همراه اول)، گفت: قرار شد شرکتی تحت عنوان "کیان" تاسیس شود و این شرکت بنا بود در حوزه‌ی شبکه‌های اجتماعی و به صورت مشخص پیام رسان‌ها کار کند.

وی ادامه داد: در همین حال، بنا بود 50 درصد سهم این شرکت متعلق به بانک پارسیان و 50 درصد متعلق به شرکت ارتباطات سیار ایران باشد که شرکت نوردنا به نمایندگی از همراه اول قبول کرد که این کار را انجام دهد.

او تاکید کرد: اتفاقی که بعد از این افتاد این بود که نوردنا باید معاملاتش را در هیات مدیره‌ی همراه اول تنفیذ می‌کرد و از آنجایی که در روند این معامله صلاح همراه اول رعایت نشده بود، لذا این قرارداد مورد تصویب نمایندگان دولت در هیات مدیره‌ی همراه اول قرار نگرفت و آنها از امضای قرارداد امتناع کردند.

در همین حال خبرنگار سیتنا اطلاع یافت که موضوع این قرارداد توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به بازرسی کل کشور ارجاع داده شده است.


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی انتخاب، تاریخ انتشار:19اردیبهشت1398، کدخبر:475892،www.entekhab.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین