سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۰۶۹۲۸
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱
با حکم رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، محمد باقر عالی به‌عنوان معاون وزیر و رئیس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و محمد‌رضا سجادیان به‌عنوان عضو موظف هیات‌عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن(ایمیدرو) منصوب شدند.
شعار سال: با حکم رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، محمد باقر عالی به‌عنوان معاون وزیر و رئیس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و محمد‌رضا سجادیان به‌عنوان عضو موظف هیات‌عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن(ایمیدرو) منصوب شدند.

در حکم محمد باقر عالی آمده است:

«با عنایت به تعهد و شایستگی جنابعالی به سمت« معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران» منصوب می شوید تا در چارچوب مفاد اساسنامه و شرح وظایف مقرر و سیاست های دولت تدبیر و امید نسبت به ایجاد زمینه و حمایت جدی برای گسترش سهم بخش خصوصی در فعالیت های حوزه مسئولیت آن سازمان، برنامه ریزی جامع برای تامین منابع مالی و تکمیل طرح ها و پروژه های نیمه تمام، افزایش بهره وری منابع و بازده سرمایه گذای ها، تکمیل زنجیره تولید و افزایش فرصت های شغلی با بهره گیری از ظرفیت های موجود و بهره مندی از توان علمی متخصصان داخلی و فناوری های پیشرفته به منظور رونق تولید و توجه به مناطق کمتر برخوردار اقدام نمایید.»

هم چنین در حکم دیگری خطاب به محمد رضا سجادیان به عنوان عضو هیات مدیره ایمیدرو آمده است:

«با توجه به احراز شایستگی علمی و تخصصی و تجربه جنابعالی به موجب این حکم به عنوان« عضو موظف هیأت عامل سازمان» منصوب می شوید.

لازم است تا با همفکری و همکاری سایر اعضای هیأت عامل و برابر اساسنامه سازمان و با برنامه ریزی و نظارت صحیح و اتخاذ تصمیمات اصولی و راهگشا در جهت ایفا وظایف محوله اقدام نمایید.»

یادآور می شود عالی در شرکت ها و هولدینگ های متعدد به عنوان مدیرعامل ، عضو هیات مدیره ، رییس هیات مدیره مشغول به فعالیت بوده که ازجمله می توان به شرکت ملی صنایع مس ایران ، شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین ، آتیه صبا ، سرمایه گذاری بهشهر ، سیمان صوفیان ، سیمان هرمزگان و ... اشاره کرد.

وی همچنین چند بار به عنوان مدیر نمونه ملی انتخاب شده است و تحصیلات خود را در حوزه مدیریت و اقتصاده انجام داده است .

عالی پیش از تجربه صنعتی، سال ها به عنوان مدیرکل اقتصادی و برنامه ریزی استانداری و در بخش های مختلف وزارت کشور و وزارت بازرگانی در استانها فعالیت کرده است .

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا،تاریخ انتشار:21اردیبهشت1398،کدخبر:844549،www.borna.news

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از روزنامه دنیای اقتصاد،تاریخ انتشار:21اردیبهشت1398،کدخبر:3524210،donya-e-eqtesad.com

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین