سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۰۶۹۶۹
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۴
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اعتماد مردم مناطق سیل‌زده بایدحفظ شود.

شعارسال: عیسی منصوری در بازدید از مناطق سیلزده پلدختر، اظهار کرد: اصل قضیه درباره مناطق سیل‌زده از حالا به بعد شروع می‌شود؛ اگر بتوانیم در وهله اول گامی را فوری برداریم و کار را شروع کنیم.

وی تصریح کرد: در گام دوم کاری که به ستاد بحران داده شده سیستم دولت متمرکز است و باید در آنجا تصویب شود.

معاون وزیر تعاون خاطرنشان کرد: آنها که بیمه هستند بیمه بیکاری دریافت می‌کنند، با تأمین اجتماعی نیز توافق شده آنها که بیمه ندارند تا سه ماه بیمه بیکاری دریافت کنند.

منصوری بخش اصناف را مهم برشمرد و افزود: بخش اصناف حوزهای است که وزارت صنعت باید ورود پیدا کند و تا جاییکه در حوزه اصناف و کشاورزی بتوانیم کار انجام خواهیم داد.

وی خاطرنشان کرد: گل و لای موجود در مزارع و باغات را نمی‌شود کاری کرد اما از نیروی بیکار آنجا می‌توان استفاده کرد.

معاون وزیر تعاون اضافه کرد: حاضر هستیم به این افراد ۱۰۰ روز حقوق بدهیم به شرط اینکه اطمینان حاصل شود شایسته است و نوبتی زمین کشاورزی یکدیگر را لایروبی کنند.

منصوری ادامه داد: قسمت پیمانکاری قضیه سریع انجام می‌شود اما اینکه زندگی مردم برگردد به حالت معمول، نرم افزاری است.

وی عنوان کرد: باید ظرفیت‌ها جمع و به درستی شناسایی شود. معاون وزیر تعاون اظهار کرد: بانک‌ها موظف هستند کارشان را انجام دهند و تعداد وام‌های که از سوی ما پرداخت شده یک سال تنفس داده می‌شود.

منصوری تصریح کرد: اگر تعلل شود مردم از این جا مهاجرت می‌کنند و اعتماد مردم برای ما مهم است که باید حفظ شود.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار: 18اردیبهشت1398 ، کدخبر: 98021809758: www.isna.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین