سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۰۶۹۹۷
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۷
به زیر آب رفتن زمین های کشاورزی و ۱۰ هزار هکتار از مزارع نیشکر ، خسارت های فراوانی را در خوزستان بر جای گذاشته و به گفته رئیس سازمان جهاد کشاورزی تاکنون بیش از ۹ هزار و ۴۸۰ میلیارد ریال به بخش کشاورزی استان خسارت وارد شده و این خسارت ها روز به روز در حال افزایش است.

شعارسال: به زیر آب رفتن زمین های کشاورزی و ۱۰ هزار هکتار از مزارع نیشکر ، خسارت های فراوانی را در خوزستان بر جای گذاشته و به گفته رئیس سازمان جهاد کشاورزی تاکنون بیش از ۹ هزار و ۴۸۰ میلیارد ریال به بخش کشاورزی استان خسارت وارد شده و این خسارت ها روز به روز در حال افزایش است.

بخش صنعت و واحدهای صنعتی نیز از خطر سیلاب خوزستان در امان نبوده و در کنار زیان هنگفت به کشاورزی استان ، سیلاب به بخش صنعت و واحدهای صنعتی نفوذ کرد و تاسیسات ، کارخانه نیشکر و انبارهای شکر شرکت کشت و صنعت دهخدا به زیر آب رفت.

احتمال خطر ورود سیلاب به سایر بخش های صنعتی در شهرهای مختلف استان وجود دارد. با ورود سیلاب به بخش صنعت، بحران سیل در خوزستان ابعاد وسیع تری به خود گرفته است.

در جریان سیلاب اخیر خوزستان، مسئولان برای نجات شهرها و روستاها، اقدام به شکستن برخی سیل بندها کردند که این اقدام موجب به زیر آب رفتن بسیاری از زمین های کشاورزی و بخش های صنعتی استان شد .

 

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از سایت خبری ساراکا ، تاریخ انتشار:19 اردیبهشت 1398 ، کدخبر:854 www.sacara.ir،

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین