سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۰۷۰۰۰
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۹
طی حکمی از سوی ناصر تقی زاده، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، فتح الله طیبی مشاور مدیرعامل گل گهر شد.

شعارسال: طی حکمی از سوی ناصر تقی زاده، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، فتح الله طیبی مشاور مدیرعامل گل گهر شد.

طیبی در دوره قبل که ناصر تقی زاده مدیرعامل گل گهر بود، معاون ایشان بود و در یک دوره نیز مدیرعامل گل گهر شده بود و مدیرعامل فعلی گل گهر اکنون مجددا وی را دعوت به کار کرده تا به عنوان مشاور در این شرکت فعالیت نماید.

طیبی که دارای مدرک کارشناسی اقتصاد بازرگانی و کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشد در بین سال های 71 تا 74 مدیر امور قراردادها و خرید مواد اولیه و نیز مشاور مدیرعامل فولاد خوزستان بود. از دیگر سوابق کاری وی می توان به عضو و رئیس کمیسیون و دبیر شورای عالی شرکت ملی فولاد ایران در بین سال های 75 تا 81، مدیرعامل و معاون بازرگانی گل گهردر بین سال های 82 تا 86، مدیرعامل فولاد آذربایجان در بین سال های 86 و 88، مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان در سال های 91 و 92، مشاور مدیرعامل فولاد مبارکه سال های 92 و 93 و مدیرعامل سازمان دهیاری شهرداری های استان تهران در بین سال های 92 تا 96 اشاره کرد.

وی همچنین عضویت در هیئت مدیره شرکت های نورد بندرعباس (بارکو)، منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس، گروه ملی صنعتی فولاد ایران، فولاد آذربایجان، کارگزاری ستاره جنوب، سنگ آهن مرکزی، خدمات عمومی فولاد ایران و مجتمع صنعتی فولاد بناب را در کارنامه خود دارد.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از پایگاه خبری معدن نیوز ، تاریخ انتشار: 19اردیبهشت 1398 ، کدخبر:372631 www.madannews.com،

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین