سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۰۷۴۰۹
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۵
وقتی دانشگاه پولی شد، وقتی کسانی پول گرفتند و برای دیگری پایان نامه و مقاله نوشتند، وقتی ظرفیت دانشگاهها بیشتر از دانشجویان شد و برای پر کردن صندلی ها کار به التماس کشید، وقتی برخی سران مملکتی مدارکشان قلابی از کار در آمد، باید منتظر این روز هم می بودیم.

شعارسال: باورتان می شود این میز پایان نامه باشد؟ دختری که از پایان نامه اش دفاع می کرده گفته استاد به خاطر کم بودن شیرینی خامه ای در جلسه دفاع نمره اش را کم داده است.

 پیشتر ایسنا هم گزارشی از تشریفات پایان نامه منتشر کرده و از شرکت هایی نوشته که با عنوان «تزیین میز دفاع پایان نامه» در حال کاسبی هستند. نان خامه ای، پیراشکی گوشت، انواع آب میوه ها، کیک، پکیج میوه با سه نوع میوه، نسکافه و حلوا..

سایت یک از همین ها نوشته: " شما دانشجویان گرامی می‌توانید با استفاده از این بسته‌ها از استرس و نگرانی‌های بیهوده خلاص شوید و به جای استرس پذیرایی می‌توانید با خیال راحت بر روی جلسه دفاع خود تمرکز کنید."

می بینید وضعیت دانشگاهها را؟ می بینید سطح استادان دانشگاه ها را که بر سر میز و کلاس درس چه آورده اند؟ می بینید شان و مقام و جایگاه علم را؟ فکر می کنید این ابتذال اتفاقی است؟ وقتی دانشگاه پولی شد، وقتی کسانی پول گرفتند و برای دیگری پایان نامه و مقاله نوشتند، وقتی ظرفیت دانشگاهها بیشتر از دانشجویان شد و برای پر کردن صندلی ها کار به التماس کشید، وقتی برخی سران مملکتی مدارکشان قلابی از کار در آمد، باید منتظر این روز هم می بودیم.


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از سایت خبری بولتن نیوز ، تاریخ انتشار: 23اردیبهشت 1398 ، کدخبر:606855 www.bultannews.com،

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین