پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۱۱۹۵۲
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۹
اسکان ترم دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۷ برای دانشجویان ۱۳ تیر ماه است و باید دانشجویان خوابگاه‌ها را تخلیه کنند. لازم به ذکر است، هزینه واریزی اجاره بهاء خوابگاه طبق مقررات و تعرفه اعلام شده از صندوق رفاه دانشجویان و به صورت پرداخت نقدی خواهد بود؛ لذا در صورت عدم پرداخت اجاره بهاء خوابگاه تا پایان بازه ثبت نام تا ۱۵ تیرمان سکونت رزرو شده توسط سیستم به طور خودکار لغو خواهد شد.

شعارسال: امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دانشجویان تا پایان روز ۱۳ تیرماه باید خوابگاه‌ها را تخلیه کنند.

 کوی دانشگاه تهران در اطلاعیه‌ای شرایط اسکان تابستان دانشجویان در خوابگاه‌های این دانشگاه را اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، اسکان ترم دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۷ برای دانشجویان ۱۳ تیر ماه است و باید دانشجویان خوابگاه‌ها را تخلیه کنند.

لازم به ذکر است، هزینه واریزی اجاره بهاء خوابگاه طبق مقررات و تعرفه اعلام شده از صندوق رفاه دانشجویان و به صورت پرداخت نقدی خواهد بود؛ لذا در صورت عدم پرداخت اجاره بهاء خوابگاه تا پایان بازه ثبت نام تا ۱۵ تیرمان سکونت رزرو شده توسط سیستم به طور خودکار لغو خواهد شد.

گفتنی است، بر اساس بخشنامه صندوق رفاه دانشجویان، دانشجویانی که هزینه اجاره بهای ترم‌های گذشته را تسویه نکرده اند؛ در ترم بعدی خوابگاه تعلق نخواهد گرفت؛ لذا مطابق همین بخشنامه در صورت عدم پرداخت هزینه اجاره بهاء ترم‌های قبل تا تاریخ ۳۰ خرداد؛ امکان استفاده از خوابگاه دانشجویی برای ترم تابستان ۹۸-۹۷ نخواهد بود.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری دانشجو  ، تاریخ انتشار:15 خرداد 1398 ، کدخبر:www.snn.ir ، 768014

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین