پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۱۲۱۹۵
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴
در پی درج اخبار و آماری در برخی رسانه های فضای مجازی مبنی بر به استخدام درآمدن ۷۰۰ نفر در دوره جدید مدیریت شهری بر اساس سامانه شفافیت شهرداری تهران، به اطلاع میرساند تاریخ موجود در سامانه شفافیت برابر با تاریخِ های انعقاد قرارداد با کارکنان می باشد و این تاریخ ، لزوما تاریخِ استخدام افراد نیست.براساس اعلام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران در مدت ۲۱ ماه گذشته تنها ۲۰۰ نفر جذب شهرداری تهران شده اند.

شعارسال: براساس اعلام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران در مدت ۲۱ ماه گذشته تنها ۲۰۰ نفر جذب شهرداری تهران شده اند.

معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران در اطلاعیه‌ای نسبت به انتشار اخباری درخصوص جذب ۷۰۰ نفر در دوره مدیریت شهری جدید واکنش نشان داد.

در این اطلاعیه آمده است: در پی درج اخبار و آماری در برخی رسانه های فضای مجازی مبنی بر به استخدام درآمدن ۷۰۰ نفر در دوره جدید مدیریت شهری بر اساس سامانه شفافیت شهرداری تهران، به اطلاع میرساند تاریخ موجود در سامانه شفافیت برابر با تاریخِ های انعقاد قرارداد با کارکنان می باشد و این تاریخ ، لزوما تاریخِ استخدام افراد نیست.

بدیهی است مطابق قانون، قرارداد افراد ، بر اساس آخرین تغییر احتمالی اعمال شده اعم از اخذ پست جدید، اعمال مدرک تحصیلی جدید، جابه جایی محل خدمت بین شرکت های خدمات اداری شهر و هادیان شهر، بازگشت افراد از مرخصی بدون حقوق یا بازگشت به کار افراد ، مرخصی زایمان ، تبدیل وضعیت و غیره، تجدید گردیده و تاریخ جدید دریافت می نماید و این موضوع به هیچ عنوان استخدام جدید تلقی نمی گردد.

همانطور که قبلا هم اعلام شده است، تعداد افراد جذب شده در دوره مدیریت شهری جدید علیرغم گذشت حدود ۲۱ ماه، تنها حدود ۲۰۰ نفر بوده است و آمار اعلام شده در برخی رسانه ها، صرفا برداشت نادرست از اطلاعات مندرج در سایت شفافیت است.


سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری اسکان نیوز ، تاریخ انتشار : 16 خرداد 98، کد خبر:20249 ،www.eskannews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین