سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۱۲۴۱۵
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
برنامه هفت جمعه شب قرار است نگاهی ویژه به بهترین فیلم سیاسی تاریخ سینما داشته باشد.

شعار سال: کانال اطلاع‌رسانی برنامه سینمایی هفت در خبری نوشته که در میز نقد سینمای جهان این هفته این برنامهقرار استجواد طوسی قاضی دادگستری و منتقد سینمایی که رفاقتی دیرینه با مسعود کیمیایی دارد، درکنار سعید قطبی‌زاده نویسنده معروف مجله فیلم و مسعود فراستی منتقد خبرساز سینمای ایران در برنامه‌ای که مجری اصلی آن محمدحسین لطیفی است به نقد شاهکار سینمایی صدساله گذشته سینمای سیاسی جهان بپردازند.
آنها قرار است«همشهری کین» اورسون ولز را نقد کنند. فیلمی درباره زندگی یک کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا و مصائب زندگی یک سیاستمدار که سال‌هاست به عنوان یک شاهکار سینمایی در هالیوود از آن نام برده می شود و در نظرسنجی‌های مختلف عنوان بهترین فیلم تاریخ سینما را از آن خود کرده است.
حال باید دید نگاه مسعود فراستی که عادت به نقدهای تند و گاه ناباورانه و حاوی توهین دارد، نسبت به این فیلم چه خواهد بود و او که زمینه تخصصی‌اش تاریخ سینماست درباره «همشهری کین» چه می‌گوید.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تحلیلی خبرآنلاین، تاریخ 16 خرداد 98، کد مطلب: 1267341: www.khabaronline.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین