پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۱۲۷۷۹
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۹
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: دنبال این هستیم که ارتباط پیامکی را از طریق سامانه ۱۱۰ بین پلیس و مردم ایجاد کنیم.

شعارسال: سردار حسین رحیمی در نشست خبری با بیان اینکه طرح پلیس برای جمع‌آوری خرده‌فروشان موادمخدر و معتادان متجاهر در مناطق شوش، مولوی و هرندی با جدیت در حال انجام است، گفت: تعداد منازل پلمب شده در این مناطق از 115 باب منزل عبور کرده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره قطع آب، برق و گاز منازل پلمپ شده، یادآور شد: اکثر این منازل پاتوق معتادان بوده و تقریباً تمام آنها مخروبه بودند و به دنبال ساماندهی آنها هستیم.

وی با ابراز تاسف از فعالیت 14 مرکز vic (مراکز پخش متادون) در این مناطق، تصریح کرد: پس از پیگیری چند ماه نتوانستیم این 14 مرکز را پلمب کنیم، مردم این مناطق چه گناهی دارند که شاهد تردد روزانه چند هزار نفر برای گرفتن قرص یا شربت متادون به این مراکز باشند.

رحیمی متذکر شد: حدود 200 یا 300 نفر از معتادان بیمار ساماندهی نشدند و هیچ ارگانی آنها را نمی‌پذیرد و عدم همکاری در این رابطه وجود دارد، نباید اجازه دهیم مناطق جنوب تهران پاتوق معتادان شو، هنوز خرده‌فروشان مواد مخدر دست از سر مردم این مناطق برنداشته و امیدوارند مواد مخدر خود را بفروشند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: بیش از چهار ماه از اجرای طرح پاکسازی مناطق جنوب پایتخت از معتادان متجاهر و خرده‌فروشان مواد مخدر گذشته و باید بحث ترمیمی در این مناطق انجام شود، بعد از چند دهه این مناطق را پاکسازی کرده و انتظار داریم سایر دستگاه‌ها نیز به کمک پلیس بیایند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اعلام سامانه پیامکی برای معرفی خودروهای هنجارشکن در زمینه حجاب به پلیس، گفت: در فرماندهی تهران بزرگ چنین سامانه‌ای وجود ندارد اما دنبال این هستیم که ارتباط پیامکی را از طریق سامانه 110 بین پلیس و مردم ایجاد کنیم.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: 18خرداد1398 ، کدخبر: 2027308: www.tasnimnews.com


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین