پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۱۲۹۳۳
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱
«شینزو آبه»، نخست وزیر ژاپن قرار است روز ۲۲ خرداد برای میانجیگری بین ایران و آمریکا به تهران سفر کند. این سفر اولین سفر یک نخست وزیر ژاپن به ایران پس از انقلاب است، اما نخستین سفر آبه به تهران نیست. چراکه او سال ۱۳۶۲ نیز همراه پدرش که وزیر خارجه بود برای میانجیگری میان ایران و عراق به تهران آمد. اما «آبه» کیست و چرا به عنوان مهمترین میانجی میان تهران و واشنگتن مطرح شده؟
شعار سال :«شینزو آبه»، نخست وزیر ژاپن قرار است روز ۲۲ خرداد برای میانجیگری بین ایران و آمریکا به تهران سفر کند. این سفر اولین سفر یک نخست وزیر ژاپن به ایران پس از انقلاب است، اما نخستین سفر آبه به تهران نیست. چراکه او سال ۱۳۶۲ نیز همراه پدرش که وزیر خارجه بود برای میانجیگری میان ایران و عراق به تهران آمد. اما «آبه» کیست و چرا به عنوان مهمترین میانجی میان تهران و واشنگتن مطرح شده؟
«شینزو آبه»، نخست وزیر ژاپن قرار است روز ۲۲ خرداد برای میانجیگری بین ایران و آمریکا به تهران سفر کند.

این سفر اولین سفر یک نخست وزیر ژاپن به ایران پس از انقلاب است، اما نخستین سفر آبه به تهران نیست. چراکه او سال ۱۳۶۲ نیز همراه پدرش که وزیر خارجه بود برای میانجیگری میان ایران و عراق به تهران آمد.

اما «آبه» کیست و چرا به عنوان مهمترین میانجی میان تهران و واشنگتن مطرح شده؟

ویدیوی زیر را تماشا کنید.شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی انتخاب،تاریخ انتشار:19خرداد1398،کدخبر:www.entekhab.ir،482128
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین