سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۱۲۹۴۵
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳
مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران اعلام کرد قیمت پیشنهادی دامداران برای شیرخام 2570 تومان است و قرار است پس‌فردا تصمیم نهایی ستاد تنظیم بازار ابلاغ شود.

شعارسال: مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران اعلام کرد قیمت پیشنهادی دامداران برای شیرخام 2570 تومان است و قرار است پس‌فردا تصمیم نهایی ستاد تنظیم بازار ابلاغ شود.

سعید سلطانی سروستانی مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران اعلام کرد قیمت پیشنهادی دامداران برای شیرخام 2570 تومان است و قرار است پس‌فردا ستاد تنظیم بازار نظر نهایی خود را ابلاغ کند.

وی با بیان اینکه قیمت قبلی شیر خام کیلویی ۲۰۰۰ تومان بود، گفت: قیمت جدید قرار است سه‌شنبه این هفته یعنی پس فردا توسط ستاد تنظیم بازار ابلاغ و از سوی صنایع لبنی اجرا شود.

مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران در عین حال گفت قرار شد قیمت محصولات لبنی که مصرف روزانه و ضروری دارند افزایش چندانی نیابد و تنها قیمت برخی محصولات فانتزی لبنی رشد داشته باشد.

دبیر انجمن صنایع لبنی امروز اعلام کرده بود قیمت‌های جدید فراورده‌های لبنی پس فردا توسط ستاد تنظیم بازار ابلاغ می‌شود.

با کری گفته بود سازمان حمایت از مصرف کنندگان آنالیز قیمت تمام شده شیر خام و لبنیات را بر اساس هزینه های جدید تعیین و این قیمت‌ها را به ستاد تنظیم بازار اعلام کرده است تا این ستاد پس از بررسی‌ نهایی نرخ های جدید را اعلام کند.

دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: نرخ پیشنهادی رشد قیمت ۱۴ درصد است اما سازمان حمایت نیز محدودیت‌هایی برای تعیین نرخ پیشنهادی دارد که آنها را اعمال خواهد کرد.

به گزارش فارس افزایش چند باره نرخ لبنیات در طول سال تاثیر منفی بر سرانه مصرف این کالای اساسی و بسیار مهم خواهد داشت در حال حاضر سرانه مصرف کشور نصف میانگین جهانی است و هزینه‌های پنهان سلامت برای مردم و جامعه دارد.

از نظر کارشناسان راهکارهای متفاوتی برای حفظ حاشیه سود صنایع و دامداران وجود دارد که پیش از افزایش هرگونه قیمت باید به آنها توجه شود از جمله راهکارها مدیریت مناسب در صنایع و در بخش‌های دامداری است، استفاده از دام های اصلاح شده مناسب استفاده از صنایع مدرن و روزآمد به کار گیری نیروهای زبده و مجرب و کاهش هزینه های انرژی از جمله آنها است.


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری فارس ، تاریخ انتشار:19 خرداد 1398 ، کدخبر:13980212000703 ،www.farsnews.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین