پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۱۲۹۶۵
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
بر اساس مصوبه مجلس باید 10درصد بعلاوه 400 هزار تومان به حقوق کارمندان 98اضافه نمود.اما دولت با نقض این مصوبه میزان افزایش حقوق را 18 درصد اعلام کرده است.در مصوبه مجلس افرادی که حقوق کمتری دارند افزایش حقوق بیشتری را تجربه می کنند در حالی که در مصوبه دولت افرادی که حقوق بالاتری دارند حقوق بیشتری را تجربه می کنند . تعداد کارمندان دولت دو میلیون و پانصد هزار نفر است که 19هزار نفر حقوق بالای 10 میلیون تومان دارند.
شعار سال:بر اساس مصوبه مجلس باید 10درصد بعلاوه 400 هزار تومان به حقوق کارمندان 98اضافه نمود.اما دولت با نقض این مصوبه میزان افزایش حقوق را 18 درصد اعلام کرده است.در مصوبه مجلس افرادی که حقوق کمتری دارند افزایش حقوق بیشتری را تجربه می کنند در حالی که در مصوبه دولت افرادی که حقوق بالاتری دارند حقوق بیشتری را تجربه می کنند . تعداد کارمندان دولت دو میلیون و پانصد هزار نفر است که 19هزار نفر حقوق بالای 10 میلیون تومان دارند.


شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از آپارات ،تاریخ انتشار:20خرداد1398،کدخبر:---،www.aparat.comاخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین