پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۱۳۰۰۸
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۶
محمود نیلی احمدآبادی رئیس دانشگاه تهران ، درباره فرصت مطالعاتی و اعزام دائمی دانشجویان این دانشگاه به خارج از کشور گفت: تعداد افرادی که توسط این دانشگاه برای بورسیه به خارج از کشور انتخاب می‌شوند بسیار کم است و ما نیز موافق این کار نیستیم. بر همین اساس نزدیک به سه نفر در کل دانشگاه تهران هستند که پس از قبولی در آزمون بورسیه اعزام می‌شوند و دانشگاه تهران مسئول جایابی آنها می‌شود.

شعارسال: رئیس دانشگاه تهران گفت: سالیانه بین 250 تا 300 دانشجو را برای فرصت مطالعاتی به خارج از کشور اعزام می‌کنیم.

محمود نیلی احمدآبادی رئیس دانشگاه تهران، درباره فرصت مطالعاتی و اعزام دائمی دانشجویان این دانشگاه به خارج از کشور گفت: تعداد افرادی که توسط این دانشگاه برای بورسیه به خارج از کشور انتخاب می‌شوند بسیار کم است و ما نیز موافق این کار نیستیم. بر همین اساس نزدیک به سه نفر در کل دانشگاه تهران هستند که پس از قبولی در آزمون بورسیه اعزام می‌شوند و دانشگاه تهران مسئول جایابی آنها می‌شود.

وی تاکید کرد: امسال محدودیت‌هایی وجود دارد که به لحاظ مالی مشکلاتی در دانشگاه احساس می‌شود لذا ترجیح می‌دهیم دانشجویان به صورت یک تا دو ساله دوره فرصت مطالعاتی را بگذرانند.

رئیس دانشگاه تهران در پایان خاطرنشان کرد: سالیانه بین 250 تا 300 دانشجو را برای فرصت مطالعاتی به خارج از کشور اعزام می‌کنیم.


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار: 19 خرداد 1398 ، کدخبر: 13980311000196،www.farsnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین