پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۱۳۰۸۰
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹
ثبت‌نام در رشته‌های کاردانی باآزمون و بدون آزمون دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات غیرانتفاعی از ۱۹ خرداد آغاز شد و تا ۲۶ خرداد ادامه دارد.
شعار سال : ثبت‌نام در رشته‌های کاردانی باآزمون و بدون آزمون دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات غیرانتفاعی از ۱۹ خرداد آغاز شد و تا ۲۶ خرداد ادامه دارد.

در این دوره ۹ رشته الکتروتکنیک، کامپیوتر، مکانیک خودرو، تأسیسات مکانیکی، نقشه‌کشی معماری، حسابداری، تربیت‌بدنی، گرافیک و صنایع غذایی ارائه شده است. داوطلبانی که این رشته‌ها را انتخاب می‌کنند باید در آزمون دوره کاردانی روز ۱۱ مرداد شرکت کنند.

اما داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در رشته‌های بدون‌آزمون را دارند می‌توانند رشته‌های الکترونیک، ساخت و تولید، صنایع فلزی، صنایع چوب و مبلمان، چاپ، ساختمان، صنایع شیمیایی، صنایع نساجی، متالوژی، سرامیک، معدن، ناوبری، الکترونیک و مخابرات دریایی، مکانیک موتورهای دریایی، امور اداری، تربیت کودک، مدیریت خانواده، طراحی و دوخت، هنرهای تجسمی و نقاشی، امور دامی، امور زراعی و باغی، ماشین‌های کشاورزی، موسیقی، هتلداری و گردشگری، حمل‌ونقل، مکاترونیک، پویانمایی، فتوگرافیک، معماری داخلی و صنایع‌دستی را انتخاب کنند.

هزینه ثبت‌نام در این دوره ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان است. پذیرش در دوره‌های شبانه دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزشی غیرانتفاعی با پرداخت شهریه صورت می‌گیرد.


سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری آنا ، تاریخ انتشار: 21خرداد1398 ، کدخبر:397251 : www.ana.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین