سایت خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۱۳۴۲۵
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۹
نصرالله پژمانفر نماینده مشهد و کلات در صحن علنی امروز مجلس خطاب به آذری جهرمی وزیر ارتباطات گفت: وزیر ارتباطات ما وزیر جوانی است، آرزو بر جوانان عیب نیست. ایشان دوست دارند که رئیس جمهور شوند خب بیایند بشوند ما که بخیل نیستیم. اما باید کار خود را انجام دهند.

شعار سال: نصرالله پژمانفر نماینده مشهد و کلات در صحن علنی امروز (دوشنبه ۲۰ خرداد) مجلس در تذکری با اشاره به بررسی مشکلات پدیده از سوی قوه قضائیه گفت: انتظار این است که به مردم گزارش این پیگیری‌های قضائی داده شود. مردم چهار سال است که نسبت به این پرونده منتظر مانده‌اند، نه تنها در این مدت به مردم گزارشی داده نشده است بلکه برخورد نامناسبی نشده است. مردم نظام را دوست دارند، اما انتظار دارند که شفاف‌سازی شود.

وی با اشاره به کمبود لاستیک در مشهد افزود: در شهر مشهد هم‌اکنون یک سوم لاستیک سال گذشته توزیع می‌شود، مشخص است که وضعیت قیمت آن نابسامان خواهد شد؛ توزیع لاستیک قطره چکانی است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تثریح کرد: امروز کمبود و گرانی دارو‌ها معضلی شده است که برخی از بیماران و خانواده‌های آن‌ها را دچار مشکل کرده است و کسی باید به داد آن‌ها برسد.

نماینده مردم مشهد در مجلس خطاب به آذری جهرمی وزیر ارتباطات گفت: وزیر ارتباطات ما وزیر جوانی است، آرزو بر جوانان عیب نیست. ایشان دوست دارند که رئیس جمهور شوند خب بیایند بشوند ما که بخیل نیستیم. اما باید کار خود را انجام دهند.

وی اضافه کرد: در شهر مشهد مردم با موبایل نمی‌توانند تماس بگیرند، ایشان در صفحات مجازی خود عکس می‌گیرد و فیلم می‌گذارد به جای این کار باید به وظیفه خودشان بپردازند.

پژمانفر با بیان اینکه در ابتدایی‌ترین وظایف وزارتخانه ارتباطات کوتاهی می‌شود اظهار کرد: بنده سوال کردم تذکر کتبی و شفاهی هم داده‌ام. چه کسی باید این موضوع را پیگیری کند؟ نه در بیابان و در جاده بلکه در خیابان شهر مشهد موبایل مردم کار نمی‌کند.

مصری که ریاست جلسه را بر عهده داشت، گفت: دغدغه‌هایی که نمایندگان در پایان جلسات مطرح می‌کنند، عمده مشکلاتی است که مردم به آن‌ها رجوع کرده‌اند، بهترین راهنما برای رفع مشکلاتی که در کشور هست همین تذکرات دقایق پایانی مجلس است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری انتخاب ، تاریخ انتشار 20خرداد 98، کد خبر: 482389، www.entekhab.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین