پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۱۴۷۴۴
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
با امضای تفاهم نامه میان وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و جهاد کشاورزی، دانشجویان رشته‌های کشاورزی و منابع طبیعی دوره کارورزی خود را در وزارت جهاد کشاورزی و سایر دستگاه‌های اجرایی دولتی و غیردولتی مرتبط خواهند گذراند.

شعارسال: با امضای تفاهم نامه میان وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و جهاد کشاورزی، دانشجویان رشته‌های کشاورزی و منابع طبیعی دوره کارورزی خود را در وزارت جهاد کشاورزی و سایر دستگاه‌های اجرایی دولتی و غیردولتی مرتبط خواهند گذراند.

 تفاهم‌نامه اجرایی ماده «۲۳» قانون افزایش بهره‌وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی مصوب مجلس شورای اسلامی برای کارورزی دانشجویان رشته‌های کشاورزی و منابع طبیعی بین وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و وزیر جهاد کشاورزی امضا و به همراه شیوه‌نامه اجرایی این توافق به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی مجری برگزاری دوره‌های کشاورزی و منابع طبیعی برای اجرا ابلاغ شد.

با اجرای این شیوه‌نامه از ظرفیت‌های وزارت جهاد کشاورزی و سایر دستگاه‌های اجرایی دولتی و بخش غیردولتی در اجرای طرح کارورزی دانشجویان این رشته‌ها استفاده خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این دوره‌ها دانشجویان با زمینه‌های کسب مهارت مرتبط با رشته‌های کشاورزی و منابع طبیعی و توانمندسازی آنان برای ورود به بازار اشتغال و کسب و کار و ترغیب آنها برای شناخت ظرفیت‌های خوداشتغالی بخش کشاورزی و منابع طبیعی آشنا خواهند شد.


شعارسال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا ،تاریخ انتشار: 28 خرداد1398،کدخبر:98032813375 ،www.isna.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین