سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۰۶۲۳
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲
الیاس قالیباف پسر شهردار سابق تهران درباره عکس پدرش با هادی رضوی متهم بانک سرمایه توضیحات ارائه کرد
شعارسال:الیاس قالیباف پسر شهردار سابق تهران درباره عکس پدرش با هادی رضوی متهم بانک سرمایه توضیحات ارائه کرد


فرزند محمدباقر قالیباف با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، در خصوص شایعه شراکتش با هادی رضوی و همچنین عکسی که در آن هادی رضوی در اطراف پدرش حضور دارد، توضیحاتی ارائه داد.

گفتنی است، هادی رضوی داماد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این روزها به خاطر اتهامات اقتصادی در پرونده متهمان بانک سرمایه، به شدت خبر ساز شده است.

در ادامه پست الیاس قالیباف را مشاهده می‌کنید.

تخریب کسب و کار  "من" است!
برای کسانی که پشت پرده سیاست را می‌دانند و می‌بینند، دقیقا قابل پیش بینی و رهگیری است که چرا و در چه زمانی این تخریب‌ها اوج می‌گیرد و در برهه دیگر فروکش می‌کند!
گویا حالا فصل جدیدشان است
البته من هم خسته نمی‌شوم از توضیح، نه برای کاسبان تخریب! بلکه برای مخاطبان تخریب که سوالشان از سر صدق است این ششمین! پست توضیحی من در برابر بد اخلاقی‌ها شایعات و تخریب هاست
من هیچ شراکتی با آقای سید محمدهادی رضوی نداشتم و ندارم. ایشان سال‌ها پیش، مدتی عضو علی البدل هیئت مدیره موسسه آموزشی بودند که بنده هم مسوولیت داشتم. تمامی سهام موسسه آموزشی شمس الشموس متعلق به خیریه است و بنده هم یک عضو هیئت مدیره آن هستم و اصولا شراکت در یک موسسه خیریه بی مبنا است.
ضمنا عکس منتشره از پدرم با جمعی که ایشان هم حضور دارند مربوط به هفته آخر انتخابات در سال ۱۳۹۲ و میدان فلسطین است که به فراخور آن ایام طبیعتا افراد بسیاری آنجا حضور پیدا می‌کردند که حتی مسئولیتی در ستاد نداشتند. فقط در منطق تخریب کنندگان است که داشتن عکس مشترک اتهامات را نیز مشترک می‌کند!
خبر جاسوسی و اعدام یکی از معاونان پدرم هم دروغ شاخداری است که مرغ پخته هم خنده‌اش می‌گیرد. مسائلی که در مورد ایشان مطرح هست هم طبق گفته مقامات مربوط، هیچ ربطی به شهرداری و مدیریت پدرم در شهرداری تهران ندارد. وظیفه شهردار حراست از اموال مردم در شهرداری است که هیچ اتهامی در این زمینه متوجه او نیست‌؛ ای‌کاش دیگران هم مراقب اموال بیت المال در مسئولیت‌های خود بودند.
اینکه افراد در امورات خود مرتکب چه جرایم و تخلفاتی شدند چه ربطی به دکتر قالیباف و بنده دارد؟
در این سال‌های طولانی خدمات پدرم در شهرداری و با این همه پروژه و مدیر و... اگر جریان تخریب پرونده‌ای پیدا می‌کرد که می‌توانست به پدرم نسبت مستقیم فساد یا اهمال در مبارزه با فساد دهد، مجبور نمی‌شد از عکس‌های مشترک یا اسامی مشترک و خلط راست و دروغ برای تخریب سوء استفاده کند.
متاسفانه فعالیت سیاسی دکتر قالیباف و طرح شایعاتی درخصوص مسوولیت جدید ایشان، همواره موجبات اوج گیری تخریب است و طبیعتا مردم هم دیگر عادت کردند به این بازی!
آن‌ها که کسب و کار خودشان را تخریب قرار می‌دهند، همواره مترصد نشر این موضوعات هستند و هر بار هم نقاب و عنوان تازه‌ای برای خود دست و پا می‌کنند، یک بار آزادی خواهند یک بار خبرنگار افشاگر و یک بار هم عدالت خواه! مطمئن باشید دوباره هم به وقتش توپخانه تخریب را فعال خواهند کرد آن هم با نقابی جدید!


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازسایت خبر فوری، تاریخ انتشار24 تیر 98، کدخبر: 1194927،www.khabarfoori.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین